logo ANECT a.s.

ANECT partnerem konference Check Point Security Day

V úterý 24.9. 2013 v prostorách hotelu Andel’s v Praze proběhla jednodenní konference Check Point Security Day. Konference představila nové postupy a moderní nástroje pro odhalování slabých bezpečnostních míst v ICT infrastruktuře společností.

Témata prezentací této významné podzimní konference byla mimo jiné bezpečnostní trendy a hrozby roku 2013 a výzvy bezpečnosti pro budoucí generace velkých podniků. Zajímavou přednáškou byla mobilní bezpečnost a BYOD doplněná o názor bezpečnostního experta. A nelze opomenout vystoupení Pavla Srnky, projekčního ředitele ze společnosti ANECT, který v rámci své prezentace přestavil 3D Security Report jako nástroj pro plánování a ochranu investic do bezpečnosti.

"Požadovat investice do bezpečnosti ICT je v době všeobecného krácení rozpočtů složité. Máme-li ale nástroj, který pomůže prokazatelně měřit a kvalifikovat bezpečnostní hrozby, a současně umíme tato měření dát do souvislosti s aktivy naší společnosti, získáme jednoznačné a silné argumenty pro obhajobu i následnou ochranu požadované investice. Check Point 3D Security Report lze k tomuto účelu s úspěchem využít," uvedl Pavel Srnka, projekční ředitel společnosti ANECT.

ANECT je dlouhodobým Gold partnerem společnosti Check Point. V roce 2009 jako první dosáhl úrovně ACE Partner pro Českou i Slovenskou republiku. S implementací produktů Check Point má ANECT rozsáhlé zkušenosti a díky podrobným znalostem portfolia výrobce dokáže zákazníkům navrhnout a dodat řešení šitá na míru.

Další články k tématům - 3D - BYOD - infrastruktura - konference

Článek ANECT a.s. ze dne 3. října 2013 - čtvrtek

Další články od ANECT a.s.