logo Anect a.s.

Brno Business Navigator s podporou ALUCID

ANECT se zapojil do projektu Brno Business Navigator a prezentuje především své zkušenosti na poli bezpečnosti IT a jako klíčový produkt představuje inovativní technologii ALUCID.

Jihomoravské inovační centrum (JIC) se zaměřuje na podporu inovačního podnikání a komerčního využití výzkumu a vývoje. JIC zprostředkovává propojení univerzit a vědecko-výzkumných institucí s podnikatelskou sférou, s cílem maximalizovat přínos výzkumu a vývoje na regionální a národní úrovni.

Cílem projektu je seznámit potenciální investory s portfoliem firem působících v tomto kraji. Všechny zařazené firmy mají zájem poskytovat své produkty nebo služby i v zahraničí, a tím posílit povědomí i o méně známých průmyslových regionech České republiky. V seznamu jsou uvedeny informace o působnosti firmy, hospodářských výsledcích, výzkumných pracovištích, se kterými spolupracuje, a možnostech partnerství.

Bezpečnostní řešení ALUCID je jedinečným nástrojem pro bezpečnou a uživatelsky přívětivou identifikaci uživatelů aplikací v internetu nebo v cloudu.

"ANECT je firma s vysokým inovačním potenciálem, což se odráží především v našem unikátním řešení ALUCID pro práci s kybernetickými identitami. Prezentaci v rámci Jihomoravského inovačního centra a přehledu Brno Business Navigator cílíme na potenciální technologické partnery, kteří s námi budou ALUCID dále rozvíjet a implementovat", uvedla Alena Řezníčková, ředitelka sekce ALUCID ve společnosti ANECT.

Další články k tématům - ALUCID - cloud - JIC - vývoj - výzkum - Alena Řezníčková

Článek Anect a.s. ze dne 23. května 2012 - středa

Další články od Anect a.s.