logo ANECT a.s.

Pavel Zaal - nový obchodní ředitel společnosti ANECT

Pavel Zaal je zodpovědný za obchodní strategii, rozvoj vztahů se zákazníky a obchodními partnery. K dalším úkolům patří vyhledávání nových obchodních příležitostí a spolupráce na definici nového portfolia služeb.

"Jmenování nového obchodního ředitele byl důležitý krok k dalšímu rozvoji společnosti. Jsem rád, že pečlivým výběrem se právě Pavel stal součástí našeho týmu. Jeho energie a kreativita budou pro nás přínosem," říká k nástupu Jan Zinek, výkonný ředitel společnosti ANECT.

"Velmi si vážím příležitosti, která je přede mnou a věřím, že přispěji nejen k rozvoji služeb a produktů, ale především k růstu našeho zákaznického portfolia. ANECT jsem vždy vnímal jako zajímavou firmu se skvělými lidmi a v určitém období i jako inspirativní konkurenci," říká Pavel Zaal, nový obchodní ředitel společnosti ANECT.

Pavel Zaal má bohaté manažerské zkušenosti, které nasbíral za více jak 16 let v oblasti IT/telco sektoru. V posledních dvou letech působil ve společnosti Etnetera, kde řídil obchodní a marketingové oddělení. Předtím pracoval 14 let ve společnosti O2, z toho sedm let na pozici národního manažera byznysové divize.

Pavel Zaal na pozici obchodního ředitele nastoupil k 1. 1. 2017. Je ženatý, má dvě děti a ve volných chvílích se věnuje hlavně rodině a sportu.

Článek ANECT a.s. ze dne 31. ledna 2017 - úterý

Další články od ANECT a.s.

IT mezi paragrafy