logo Anect a.s.

Videokonferenční řešení Vidyo pro QUALIFORM od ANECT

Společnost ANECT a.s. uzavřela smlouvu o dodání videokonferenční technologie Vidyo společnosti QUALIFORM a.s, která dlouhodobě působí v oblasti certifikace, znalectví a zkušebnictví.

QUALIFORM využije videokonferenční nástroje Vidyo pro snazší komunikaci managementu firmy v rámci šesti lokalit v ČR a výhledově i pro komunikaci se zákazníky. Implementace proběhne na začátku roku 2011 a celkový objem zakázky dosahuje 500000 Kč.

Systémy firmy Vidyo umožňují videokonferenční komunikaci v HD kvalitě i v méně kvalitním přenosovém prostředí (např. v internetu). QUALIFORM si vybral toto videokonferenčního řešení hlavně pro jeho kvalitně zpracovanou a uživatelsky přívětivou desktopovou část a velmi dobrý poměr cena/výkon.

Tato technologie najde uplatnění v mnoha oblastech, dokonce i v Managed Services. "Věříme, že i nadále bude o technologie společnosti Vidyo zájem, neboť jsou pro to všechny předpoklady. Máme je k dispozici v democentru a jsme tak schopni je zákazníkům ukázat nebo zapůjčit, aby se s nimi mohli blíže seznámit," řekl Petr Panáček, Director, Consulting.

Vidyo vhodně doplňuje portfolio produktů firem Cisco & Tandberg a Microsoft, které lze využít pro stavbu videokonferenčních řešení u zákazníků ANECT.

Společnost Vidyo, Inc., je jedním z průkopníků technologie Personal Telepresence, která umožňuje pořádat interaktivní videokonference z několika různých míst najednou - ať už mezi několika stolními počítači, či mezi několika konferenčními místnostmi, které byly pro tyto účely speciálně upraveny. Patentovaná architektura VidyoRouterTM poskytuje unikátní řešení H.264/Scalable Video Coding (SVC), které omezuje MCU a poskytuje prostřednictvím Internetu a bezdrátových sítí řešení pro videokonference, která mají ze všech technologií dostupných na trhu nejnižší chybovost a nejkratší dobu zpoždění.

ANECT je partnerem společnosti Vidyo pro CZ a SK od roku 2009.

Další články k tématům - HD - QUALIFORM - videokonference - Vidyo - Petr Panáček

Článek Anect a.s. ze dne 20. prosince 2010 - pondělí

Další články od Anect a.s.

Komplexní řešení Daňové evidence, Faktur Účetnictví, Mezd, Skladů, DPH, EET, GDPR
mikiny, trička, bundy, trenky atd. do velikosti tisku 52x34 cm
Rychlá půjčka do 15 000 Kč, půjčky přes internet do hodiny