logo Aquasoft s.r.o.

Aquasoft mezi 10 nejlepšími českými firmami

Softwarová společnost Aquasoft se probojovala do elitní desítky českých firem, které získaly prestižní ocenění v mezinárodní soutěži EBA - European Business Awards. EBA je uznávaným nezávislým evropským programem, který zaštiťuje světová banka HSBC.

Do letošního, již čtvrtého, ročníku EBA se přihlásilo více než 3500 společností z celé Evropy. Pouze 175 firem postoupilo do druhého kola. Do finále se pak dostanou firmy, které se umístí v top desítce v některé z osmi kategorií ceny Ruban d´Honneur. Hodnotit je bude porota, složená z desítek ekonomů, podnikatelských lídrů, akademiků, politiků a vydavatelů médií z celé Evropy. Hlavními kritérii hodnocení jsou prokázaná inovativnost, obchodní zdatnost a trvale udržitelný rozvoj společnosti.

"Velmi nás těší, že porotci vyhodnotili Aquasoft jako jednu z deseti firem, která bude reprezentovat Českou republiku. Program European Business Awards je všeobecně považován za klíčové měřítko nejdynamičtějších firem v Evropě. Těšíme se na další kolo soutěže, kde budeme bojovat o cenu Ruban d’Honneur s ostatními evropskými společnostmi." uvádí Petr Franc, generální ředitel společnosti Aquasoft.

Program European Business Awards vyhledává a oceňuje nadějné společnosti, které jsou inovativní, obchodně výjimečné, a zároveň společensky uvědomělé, není jim lhostejné životní prostředí a kladou důraz na personální politiku. Závěrečné vyhlášení absolutních vítězů jednotlivých kategorií se bude konat v listopadu 2010 v Paříži.

Všech deset společností postupuje do druhého kola, kde se utkají o EBA s konkurencí z ostatních evropských zemí.

Další články k tématům - EBA - HSBC - Petr Franc

Článek Aquasoft s.r.o. ze dne 8. června 2010 - úterý

Další články od Aquasoft s.r.o.