logo Aquasoft s.r.o.

Aquasoft získává titul Gold Certified Partner společnosti Microsoft

Aquasoft, přední firma v oblasti vývoje a dodávek informačních systémů, získala prestižní statut Microsoft Gold Certified Partner. Je to vůbec nejvyšší stupeň, kterého může jako partner této společnosti dosáhnout.

Uvedená certifikace garantuje profesionální a špičkové služby zákazníkům a přístup k nástrojům i podpoře, odpovídající výjimečnému postavení na trhu. Aquasoft se na vývoj a implementaci systémů, postavených na platformě Microsoft, orientuje dlouhodobě. Mezi společnostmi, zabývajícími se vývojem informačních systémů, patří k jeho nejvýznamnějším partnerům.

Ačkoli Aquasoft na trhu působí už dvanáctým rokem, nejvyššího partnerského stupně dosáhl až nyní. Partnerské programy cílil Microsoft původně především na firmy, prodávající licence jeho produktů. Podmínky potřebné pro dosažení titulu proto vycházely zejména z ukazatelů prodeje. "Kritéria pro získání certifikace nebyla dříve nastavena pro firmy našeho typu, tedy takové, které se zabývají vývojem unikátních informačních systémů", říká Petr Franc, generální ředitel Aquasoftu. Jak dál dodává, to se v uplynulé době změnilo. Kritéria nově zohledňují také přidanou hodnotu a kvalitu nabízených služeb, což poskytlo šanci i firmám typu Aquasoft.

"Certifikace je pro nás velkým oceněním, tím spíš, že se původně jednalo o programy, primárně určené distribučním a nikoli vývojářským firmám", uvádí Petr Franc a dál doplňuje : "Partnerská značka pro nás znamená především to, že jsme prokázali dokonalou adopci technologií Microsoft v rámci naší specializace. Perfektní zvládnutí technologií spolu s detailní orientací ve specifických oborech, ve kterých se naši zákazníci pohybují, nám umožňuje poskytovat služby nadstandardní kvality."

Firmy mohou obdržet titul Microsoft Gold Certified Partner za předpokladu, že disponují kvalitními certifikovanými specialisty. V případě Aquasoftu se jedná o desítky odborníků zejména z oblasti vývoje aplikací, databází a Microsoft Dynamics AX. Současně musí prokázat dostatečně kvalitní reference, potvrzené zákazníkem. Tyto reference v podání Aquasoftu představují úspěšně realizované zakázky ve výši mnoha set miliónů korun. Nedílnou součástí je i dosažení alespoň jedné odborné kompetence Microsoft. Aquasoft disponuje hned čtyři potvrzenými kompetencemi (Business Process and Integration Solutions Competency, Data Management Solutions Competency, Custom Development Solutions Competency a Microsoft Business Solutions Competency).

O programu Microsoft Gold Certified Partner

Značky Microsoft Certified Partner a Microsoft Gold Certified Partner v oblasti vývoje software a informačních systémů jsou zárukou kvality, kompetentnosti a zkušeností, prověřených při realizaci zákaznických řešení. Ocenění získávají partneři, poskytující řešení a poradenství při nasazování informačních technologií na platformě společnosti Microsoft ve všech oblastech – při návrhu, vývoji, implementaci, integraci, školení, technické podpoře atd. Tyto firmy musí zaměstnávat certifikované odborníky na technologie Microsoft (Microsoft Certified Professional) a prokázat svoji odbornost v úspěšně realizovaných projektech ještě před vstupem do programu Microsoft Certified Partner. Členové mají zaručen exkluzivní přístup k informacím (včetně školení) a novým produktům již v době jejich vývoje a mohou využívat špičkovou technickou podporu.

Článek Aquasoft s.r.o. ze dne 20. března 2008 - čtvrtek

Další články od Aquasoft s.r.o.