logo Aquasoft s.r.o.

Výběr nového klinického informačního systému

Aquasoft poskytuje organizacím ve zdravotnictví inovativní nástroje pro sdílení klinických i administrativních dat, řešení klíčových procesů a podporu řízení po ekonomické i odborné stránce.

Řada nemocnic si uvědomuje, že jejich klinický informační systém je nedostačující. Stává se překážkou zvyšování kvality péče, neposkytuje služby, které nemocnice nezbytně potřebuje. Výměna informačního systému je však nákladnou a organizačně velmi složitou záležitostí. V neposlední řadě je ztížena i faktem, že na trhu neexistuje žádné řešení, které by vyhovovalo všem. Je proto nutné nejen pečlivě vybírat, ale i volit mezi přístupem koupit a přizpůsobit a vytvořit na míru.

"Naše řešení ve zdravotnických zařízeních zvyšují efektivitu procesů, kvalitu a bezpečnost zdravotních služeb. Propojováním jednotlivých informačních systémů ve zdravotnických zařízeních zároveň snižujeme objem manuálních administrativních činností, a uvolňujeme tak ruce zdravotnickým pracovníkům pro péči o pacienta," říká Zdeněk Hřib, Senior business consultant společnosti Aquasoft.

Nabízíme skutečné a efektivní řešení aktuálních informačních potřeb, včetně zohlednění aspektů z oblasti zdravotnické legislativy či akceptování systému koncovými uživateli, které bývá klíčové pro úspěch projektů elektronizace ve zdravotnictví. Dokážeme podpořit poskytované zdravotní služby těmi nejvhodnějšími informačními technologiemi a díky tomu umožňujeme našim zákazníkům poskytovat zdravotní péči co nejefektivněji.

Aquasoft disponuje nejen silným týmem profesionálů z oblasti informačních technologií, ale i zkušenými odborníky na věcnou problematiku zdravotnictví. Naše řešení tak poskytují klientům vysokou přidanou hodnotu zejména v oblasti výsledné efektivity poskytovaných služeb bez ohrožení jejich kvality či ochrany osobních údajů.

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti informačních systémů, od analýzy a přizpůsobení našich produktů pro konkrétní organizaci až po doplnění specifických funkcí a provoz výsledného řešení. Jsme si vědomi potřeby citlivého přístupu při implementaci informačních systémů ve zdravotnictví a podřizujeme mu všechny naše aktivity od návrhu systému, přes školení uživatelů až po zajištění hladkého přechodu na nový systém.

Článek Aquasoft s.r.o. ze dne 17. prosince 2014 - středa

Další články od Aquasoft s.r.o.