logo Aquasoft s.r.o.

Michael Hanke posiluje obchodní tým Aquasoftu

Společnost Aquasoft rozšiřuje svůj obchodní tým o Michaela Hankeho. Zaměří se především na uvedení nového produktu na trh, kterým je manažerský IS pro střední a malé firmy vyvinutý na platformě BellaDati.

Jedná se o cenově dostupný nástroj, který lze velice rychle nasadit a díky kterému mohou manažeři včas provádět kvalifikovaná rozhodnutí. Systém umožňuje analýzu dat a jejich vizualizaci ve formě uživatelsky přívětivých grafů a tabulek s možností detailního pohledu a sledování vývoje trendů.

BellaDati je agilní Business Intelligence běžící ve webovém prohlížeči a mobilních zařízeních pro malé a střední firmy, které chtějí zavést efektivní reporting. Produkt BellaDati je na trhu již 3 roky. V zahraničí produkt distribuují partneři z Velké Británie, Německa, Indie a USA. Mezi nejvýznamnější uživatele patří společnost OKD a. s., Revírní Bratrská Pokladna - Zdravotní pojišťovna, GTS ALIVE s. r. o. a výrobce nápojů z Německa.

Aquasoft českou platformu BellaDati používá od června 2012 pro řešení v oblasti reportingu a BI (business intelligence) pro střední a malé firmy, a to jak službu BellaDati v cloudu tak licencovanou OnPremise verzi, v závislosti na preferencích zákazníků.

Do kompetencí Michaela Hankeho bude spadat rovněž nabídka unikátního řešení pro projektově řízené firmy s názvem Arowana Projecta. Jedná se o kompletní podnikový informační systém s manažerskou nadstavbou na všech úrovních řízení, který společnost Aquasoft sama využívá pro podporu klíčových firemních procesů.

Michael Hanke si do nové pozice přináší bohaté technické i konzultační zkušenosti ze společnosti Software AG (dříve IDS Scheer), kde 8 let působil na pozici produktového manažera pro softwarové nástroje řady ARIS. Kromě produktové a presales podpory softwarových nástrojů zde měl na starosti také školení a působil jako konzultant pro oblast měření reálné výkonnosti procesů (Process Intelligence).

Na pozici produktového manažera působil již dříve v letech 1995 až 2004 ve společnosti LBMS. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Informační technologie. Ve volném čase se rád věnuje sportu, mezi jeho nejoblíbenější aktivity patří vytrvalostní běh, plavání a squash.

Michael Hanke - Aquasoft
Michael Hanke

Další články k tématům - analýza - IS - vizualizace - vývoj

Článek Aquasoft s.r.o. ze dne 7. srpna 2012 - úterý

Další články od Aquasoft s.r.o.

Začínáme s kolaborativními roboty