logo ARBES Technologies s.r.o.

FEIS [M], řešení pro finanční a ekonomické řízení menších a středních společností

FEIS [M] je možné připravit, nasadit a předat do rutinního provozu během pouhého jednoho měsíce a lze jej provozovat i v režimu SaaS (Software as a Service).

FEIS [M] je ekonomický informační systém určený pro potřeby menších a středních firem. Obsahuje veškeré potřebné účetní agendy, controlling, fakturaci, majetek a uživatelský nástroj pro tvorbu sestav a manažerských reportů. Je postaven na bázi úspěšného robustního produktu ARBES FEIS, který je v současnosti využíván jako hlavní podnikový informační systém u více než stovky českých i zahraničních firem a institucí. FEIS [M] je možné provozovat i jako službu, kdy zákazník platí za pronájem jen měsíční paušál bez jakýchkoliv dalších poplatků, včetně nákladů na implementaci.

"Řešení FEIS [M] vybírá z verze FEIS nejlepší funkcionalitu pro potřeby menších a středních firem tak, aby bylo nasazení IS pro zákazníka co nejméně zatěžující, a to nejen z hlediska časové náročnosti, ale i nákladů a součinnosti klíčových uživatelů," uvedl Pavel Jiruše, ředitel divize podnikových informačních systémů společnosti ARBES Technologies. "Zároveň je systém postaven na vyspělé technologické platformě připravené pro růst firmy, změny zaměření a procesů či individuální změny a úpravy, čímž se zásadně odlišuje od krabicových systémů," dodal.

Při standardním způsobu implementace je možné FEIS [M] nasadit do jednoho měsíce od podpisu smlouvy, při využití SaaS modelu je možné ostrý provoz zahájit ještě rychleji, dosavadní zkušenosti hovoří o cca 2-3 týdnech.

Při růstu firmy, jejích potřeb či expanzi do zahraničí je kdykoliv (bez jakékoliv reinstalace) možné FEIS [M] jednoduše rozšířit o funkcionalitu produktu FEIS, ať už se jedná o celé moduly skladů, CRM, řízení cash flow, nebo funkcí workflow, IFRS, legislativní úpravy pro další EU země apod.

Vedle standardního způsobu pořízení mohou zájemci o řešení FEIS [M] využít naprosto odlišný koncept SaaS (Software as a Service) - za softwarové licence a služby tak platit formou měsíčního pronájmu. Využitím formy pronájmu řešení jsou investiční náklady ve statisících nahrazeny měsíčním paušálem zahrnujícím úhradu licencí, služeb, kompletního servisu, dodávek nových verzí a legislativní podpory.

Další články k tématům - ARBES - FEIS - SaaS - Pavel Jiruše

Článek ARBES Technologies s.r.o. ze dne 23. listopadu 2009 - pondělí

Další články od ARBES Technologies s.r.o.

Nabídka zaměstnání ARBES Technologies s.r.o.
Jak si vedl tým dříve při shodném kursu? Kdy padají góly, průměry, úspěšnost, ...
Špičkové nízkoexpanzní pěny .s vysokou výdajností. Vyzkoušejte !
30-Denní zkušební verze stahuj teď! Nová ochrana před Viry&Malwarem