logo itpoint.cz

Chcete letět na víkend do Paříže nebo dostat pod stromeček třeba GSM bránu

Je čas vánoční, blíží se konec roku a s tím je spojen jako každoročně vzrůst obchodních aktivit většiny prodejců. Se specielními nabídkami přicházejí tedy i telekomunikační firmy. Ten, kdo si počkal a rozhodne se právě teď k nákupu telefonní ústředny, může se dočkat i milého překvapení.

Je čas vánoční, blíží se konec roku a s tím je spojen jako každoročně vzrůst obchodních aktivit většiny prodejců. Se specielními nabídkami přicházejí tedy i telekomunikační firmy. Ten, kdo si počkal a rozhodne se právě teď k nákupu telefonní ústředny, může se dočkat i milého překvapení.

Udělali jsme proto krátký výlet do předvánočních nabídek a lákadel několika telekomunikačních firem. Nechejte se s námi inspirovat k nákupu na poslední chvíli ...


Snad největší předvánoční akci odstartovala v těchto dnech firma Siemens. Ta, prostřednictvím svých 15 autorizovaných partnerů (České Budějovice, Jaroměř, Jihlava, Klatovy, Liberec, Praha, Staré Hradiště, Ústí nad Labem, Vyškov, Zlín a Želešice) nabízí v rámci dodávky telefonních ústředen :

Siemens vánoce

 • Hicom 112  >>>
 • Hicom 118  >>>
 • Hicom 150  >>>

každému zákazníkovi vánoční dárek - připojení ISDN, GSM bránu nebo tarifikační SW. To, jaký dárek dostanete závisí od typu objednané ústředny. Akce platí do konce ledna 2000 a každý nový zákazník bude zařazen navíc do slosování o bezplatný nadstandardní servis.

Pokud už teď víte, že to je to pravé řešení pro Vás, stačí kliknout  >>>   - odeslat vyplněný formulář a o ostatní se již postará pražský TopPartner Siemens.

Na serveru TELEFONIE máte k dispozici také seznam registrovaných prodejců telefonních ústředen Siemens  >>>


Další firmou, která láká ke koupi telefonní ústředny, je Alcatel Czech spolu s ISC Communication. Předvánoční obchodní kampaň je směrovaná na prodej ústředen Alcatel 4200D a Alcatel 4200E. Pokud si koupíte některý z uvedených typů, můžete se těšit na dárek v podobě láheve skotské whisky, trička nebo zavíracího loveckého nože.

Navíc, obchodník, který těchto ústředen objedná nejvíce - vyhrává letecký víkendový zájezd pro 2 osoby do Paříže.

Podmínky soutěže s Alcatelem jsou následující :

 • současně se závaznou objednávkou ústředny odfaxujte vyplněný formulář  >>>  na faxová čísla 02 / 2323066 - platí pro ISC Communication nebo 02 / 66094339 - platí pro Alcatel Czech (v závislosti na tom, pro kterého ze dvou dodavatelů se rozhodnete)
 • účastnit se může každý prodejce telefonních ústředen Alcatel na území ČR
 • v případě více kandidátů na hlavní výhru, bude výherce určen losem
 • soutěž končí dnem 31.12. 1999

PBX Alcatel

Na serveru TELEFONIE máte k dispozici také seznam registrovaných prodejců telefonních ústředen Alcatel  >>>


A do třetice všeho dobrého tu máme nabídku firmy TTC. Ta přichází v této době na náš trh s novým typem analogového telefonního přístroje CONCORDE 400.

CONCORDE 400 navazuje na typovou řadu telefonů CONCORDE, které TTC dodává na český trh od roku 1994. Tento přístroj má však zcela nový design. Je samozřejmě schválen pro připojení do JTS ČR - T 1151. Lze jej připojit jak k lince z veřejné telefonní ústředny a k analogovým linkám pobočkových telefonních ústředen.

Přístroj umožňuje tónovou i impulzní volbu a má automatický opakovač volby posledního voleného čísla. Pro spolupráci s pobočkovými ústřednami různých výrobců je vybaven funkcí FLASH (100 a 600 ms). Má nastavitelnou hlasitost vyzvánění.

Speciální funkcí tohoto telefonu je možnost tzv. zapojení s předností, tj. po zdvihnutí mikrotelefonu se automaticky odpojí další telefonní přístroje připojené k téže telefonní lince v řadě za CONCORDE 400.

telefon Concorde

bližší informace  >>>

Telefonní přístroj CONCORDE 400 je doáván na trh ve čtyřech barvách :
 • černá
 • bílá
 • vínová
 • tmavě zelená

Telefonní přístroje CONCORDE 400 dodává TTC také formou distributorského prodeje telekomunikačním a obchodním firmám za speciální ceny.

A teď to nejdůležitější - zaváděcí předvánoční cena je 444,00 Kč + 22 % DPH při prodeji jednotlivých kusů. TTC samozřejmě upřednostňuje prodej ve větším množství. Při odběru 12 - ti kusů (jeden karton) je cena za kus 420,00 Kč + 22 % DPH420.

Případné množstevní slevy uplatníte při zakoupení nejméně 5 kartonů (tj. 60 ks) v rámci jedné dodávky, cena za kus v kartonu je pak pouze 390,00 Kč + 22 % DPH.

Na serveru TELEFONIE máte k dispozici také seznam registrovaných prodejců telefonních ústředen TTC  >>>

Článek ze dne 6. prosince 1999 - pondělí