logo itpoint.cz

EUROTEL ROZŠÍŘIL SLUŽBU NetCall-55

tisková informace

Nová služba EuroTel NetCall-55 již od své premiéry umožňuje zákazníkům společnosti EuroTel nejlevnější a nejjednodušší hovory do zahraničí. Bezkonkurenčně nejvyšší počet zemí, kam se lze tímto způsobem dovolat, byl navíc od 6. září 1999 dále rozšířen o 10 nových států. K dosavadním 35 zemím tak přibyly Finsko, Norsko, Švédsko, Havajské ostrovy, Maďarsko, Chorvatsko, Řecko, Slovinsko, Jugoslávie a Macao.

Předností služby EuroTel NetCall-55, kterou zákazníci po výhodných cenách oceňují nejvíce, je snadná přístupnost a jednoduchost ovládání. Není třeba znát ani skupinu zemí, kde se volaná stanice nachází, pro využití služby stačí pouze před volaným číslem vytočit 55 místo tradiční 00 a pak volané číslo začínající směrovým číslem země.

EuroTel NetCall-55 je přístupný všem zákazníkům EuroTelu včetně uživatelů předplacených služeb GO, a to bez nutnosti registrace a bez aktivačních poplatků. Minuta volání například do USA a Kanady přijde zákazníka služeb EuroTel GSM Global a EuroTel T!P při použití služby EuroTel NetCall-55 na 9,50 Kč plus DPH a uživatele předplacených služeb GO pak na 10 Kč včetně DPH! Stejně nízká cena platí pro volání do mnoha dalších zemí, například Velké Británie, Švédska nebo třeba na Havajské ostrovy.

“Takto příznivé ceny umožňují našim zákazníkům daleko intenzivnější kontakt s příbuznými, přáteli či obchodními partnery v zahraničí a naše zkušenost s provozem služby EuroTel NetCall-55 dokazuje, že této možnosti rádi a hojně využívají,” dodala k poskytování služby EuroTel NetCall-55 Iva Taťounová, tisková mluvčí společnosti EuroTel.

EuroTel Praha, spol. s r. o., je společným podnikem SPT TELECOM, a.s., (51%) a Atlantic West B.V. (49%). Atlantic West B.V. je společností se shodným podílem Bell Atlantic (NYSE:BEL) a MediaOne International, která je součástí MediaOne Group (NYSE:UMG).

Praha, září 1999

Pro další informace, prosím, kontaktuje: Iva Taťounová

Tel.: 02/6701 1193, Fax: 02/6701 1195

Článek ze dne 23. září 1999 - čtvrtek