logo itpoint.cz

Aliatel nabízí služby internetového připojení pod značkou Speedbone

Svými službami se Speedbone chce zaměřit výhradně na podnikovou klientelu, poskytovatele internetového obsahu (ICP) a aplikačních služeb.

Vstupem na internetový trh se Aliatel současně stal prvním českým poskytovatelem připojení, který nabízí klientům připojení s garancí
dostupnosti služeb a propustnosti sítě. V případě, že nejsou klientovi splněny garantované podmínky, je ze smlouvy oprávněn k penalizaci Aliatelu.

Za jeden ze stěženích internetových projektů Aliatelu považuje manažer pro internet Pavel Mucha projekt Hotpilot. Ten vznikl ve spolupráci s firmami Sun Microsystem, Oracle a Aplis a umožňuje zákazníkům komplexní outsourcing technologického řešení pro prodej výrobků a služeb přes Internet a to za předem stanovený měsíční poplatek. Naším cílem je stát se největším poskytovatelem aplikační infrastruktury, která pomůže v České republice nastartovat outsourcing v oblasti e-commerce a poskytování aplikačních
služeb s garancí
, uvedl Mucha.

Vedle Hotpilotu a služby garantovaného připojení nabízí Speedbone mj. také služby internetové telefonie a specializované služby pro regionální poskytovatele internetového připojení.

 Česká informační agentura
pes

Článek ze dne 10. října 2000 - úterý