logo itpoint.cz

ČESKÝ TELECOM a.s. JE OFICIÁLNÍM PARTNEREM ČESKÉHO OLYMPIJSKÉHO TÝMU !

Akciová společnost ČESKÝ TELECOM se podílí jako oficiální partner Českého olympijského týmu na přípravě českých sportovců na Letní olympijské hry, které budou oficiálně zahájeny v australském Sydney 15. září 2000.

Uvědomujeme si, že připravenost českých olympioniků společně s dokonalou komunikací všech zainteresovaných stran zaručují špičkový sportovní výkon, řekl Přemysl Klíma, generální ředitel akciové společnosti ČESKÝ TELECOM. Jsem velmi potěšen, že partnerem Olympijského týmu se stala společnost ČESKÝ TELECOM, jelikož právě tyto vlastnosti stojí u základů úspěchu moderní telekomunikační společnosti, dodal P. Klíma.

Ve spolupráci s internetovým serverem iDnes připravuje také společnost ČESKÝ TELECOM olympijské internetové stránky, které přinášejí nejaktuálnější multimediální zpravodajství. Internetové stránky jsou dostupné na adrese http://www.idnes.cz/OH2000 .

Všichni členové olympijské výpravy obdrželi Kartu X, prostřednictvím které si budou moci zavolat do České republiky. Věřím, že většina našich sportovců využije Kartu X k oznámení svých vynikajících sportovních výsledků svým blízkým, řekl Přemysl Klíma.

ČESKÝ TELECOM a.s., je s téměř čtyřmi milióny zákazníky vedoucí telekomunikační společností v České republice, která podporuje kromě akcí humanitárně a kulturně zaměřených také český sport. Jméno společnosti se již druhým rokem objevuje v názvu hokejové extraligy, v němž se ČESKÝ TELECOM prezentuje jako generální partner ligy olympijských vítězů a mistrů světa. Partnerstvím s reprezentačním daviscupovým týmem se výrazně prohloubila spolupráce s domácím tenisem. Důležitou akcí spojenou s podporou mládežnického sportu je ČESKÝ TELECOM World Junior Tennis Final - mistrovství světa národních tenisových týmů do 14 let, které se uskutečnilo od 20. do 27. srpna v Prostějově.

tisková zpráva - Český Telecom a.s.

Článek ze dne 6. září 2000 - středa