logo itpoint.cz

ČESKÝ TELECOM a.s. NABÍZÍ OD 1. ZÁŘÍ VÝHODNĚJŠÍ TARIF INTERNET 2000 !

ČESKÝ TELECOM zlevňuje na začátku školního roku telekomunikační poplatky za připojení k Internetu. Změna spočívá v tom, že v pracovní dny v době od 19 do 21 hodin dojde ke slevě ve výši 40% oproti stavu před 1. 9. 2000, takže např. hodinové připojení na Internet bude stát jen 15,60 Kč.

Současným zlevněním tarifu Internet 2000 pokračujeme v naší snaze zpřístupnit Internet co nejširší skupině zákazníků, uvedl Přemysl Klíma, generální ředitel ČESKÉHO TELECOMU, a.s. Jsem rád, že k této změně dochází právě na počátku nového školního roku a věřím, že studenti tuto možnost uvítají, dodal Klíma.

V rámci tarifu Internet 2000 dochází ke změně dosavadního rozdělení na čtyři tarifní pásma a nadále budou existovat pouze pásma tři - špička, slabé pásmo a nejslabší pásmo, které bylo prodlouženo. Zákazníci se mohou připojit k Internetu za nejvýhodnější sazbu v pracovní dny od 19 do 7 hodin, o víkendech a svátcích po celý den.

Všechny informace o službě Internet 2000 a jednotlivých cenových pásmech mohou zákazníci ČESKÉHO TELECOMU, a.s. získat na bezplatné lince Telefonického centra služeb 0800 123456 nebo na internetové adrese www.telecom.cz .

ČESKÝ TELECOM a.s. dlouhodobě podporuje řadu internetových projektů. Společnost je generálním partnerem informačního serveru Divadelního ústavu www.divadlo.cz . Prostřednictvím divize INTERNET OnLine poskytuje zdarma připojení vybraným nemocnicím a léčebným zařízením a zároveň vytváří na Internetu první nekomerční český server pro děti na adrese www.majáky.cz . ČESKÝ TELECOM také v uplynulém školním roce jako první nabídl školám v rámci akce Planeta Internetu ucelenou koncepci bezplatného vzdělávání. INTERNET OnLine připravil pro tento projekt výhodné připojení k Internetu prostřednictvím balíčků EDU.IOL.

tisková zpráva - Český Telecom a.s.

Článek ze dne 6. září 2000 - středa