logo itpoint.cz

ČESKÝ TELECOM a.s. ROZŠIŘUJE NABÍDKU PRODUKTOVÝCH BALÍČKŮ euroISDN !

Akciová společnost ČESKÝ TELECOM nabízí od 1.9.2000 další dva produktové balíčky euroISDN. Jedná se o sestavy euroISDN@connect a euroISDN@office, které jsou určeny především pro malé a střední firmy a drobné podnikatele.

Současnou nabídkou širokého spektra euroISDN produktových balíčků reagujeme na zvýšený zájem zákazníků o možnosti rychlého a spolehlivého připojení k Internetu, uvedl Přemysl Klíma, generální ředitel ČESKÉHO TELECOMU, a.s. Jak dále poznamenal, dva nové produktové balíčky jsou součástí snahy přicházet pravidelně se zajímavými nabídkami pro dříve poněkud opomíjený segment trhu malých a středních firem a drobných podnikatelů. Snažíme se také o to, abychom našim zákazníkům vždy nabízeli služby s přidanou hodnotou. V tomto případě se jedná o nabídku komplexního řešení telekomunikačních potřeb pro vybranou skupinu našich zákazníků za velmi výhodných finančních podmínek, dodal P. Klíma.

Balíček euroISDN@connect je nabízen jako sestava, která obsahuje zřízení přípojky euroISDN2, službu INTERNET OnLine STANDARD a přístupový router ISDN LANmodem. Jde o ekonomicky velmi výhodné řešení umožňující sdílené připojení jednoho nebo více počítačů k síti Internet, či vzájemné propojení vzdálených kanceláří. Pořizovací cena euroISDN@connect je 15 990,- Kč s měsíční cenou za používání 690,- Kč. Zákazníci tak nyní ušetří již při zřízení sestavy euroISDN@connect 11 875,- Kč.

Sestava produktového balíčku euroISDN@office obsahuje zřízení přípojky euroISDN2 a pobočkovou ústřednu Office 4200 D Small. Tato pobočková ústředna umožňuje připojení dvou analogových koncových zařízení a čtyř zařízení digitálních, při zachování velmi příznivého poměru cena/výkon. Je také možné systém rozšířit, a to až na 12 poboček. Pořizovací cena sestavy euroISDN@office je 26 490,- Kč s měsíční cenou za používání 690,- Kč. Službu tak lze nyní pořídit levněji o celých 19 040,- Kč.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Již počátkem července uvedl ČESKÝ TELECOM a.s. na trh první tři produktové balíčky euroISDN. Jedná se o euroISDN@on-line, sestavu určenou zejména k rychlému a spolehlivému připojení na Internet. Druhým balíčkem je euroISDN@telefon, s digitálním telefonním přístrojem EuroMaster Data, který umožňuje využití všech možností moderní komfortní komunikace. Součástí třetího produktového balíčku euroISDN@video je videotelefon T-View, špičkový přístroj určený pro videokonferenci, dálkový dohled a komfortní komunikaci.

ČESKÝ TELECOM a.s. také snížil od 1. července 2000 poplatky za zřízení a měsíční provoz u běžných přípojek euroISDN.

Služby euroISDN jsou službami veřejné, plně digitální sítě. Hlasová komunikace a datové soubory jsou v rámci euroISDN přenášeny mnohem vyššími rychlostmi, než které umožňuje klasická analogová síť ve spojení s nejvýkonnějšími modemy. Spojení se v síti euroISDN vytvoří během asi dvou sekund a veškerá komunikace probíhá bez zpoždění a přerušení, protože v síti euroISDN je garantována příslušná přenosová rychlost. Ceny za provoz jsou v rámci služeb euroISDN převážně shodné jako v běžné telefonní síti, a proto především při přenosu objemnějších souborů a dokumentů ušetří uživatel značné finanční částky.

Tabulka cen za zřízení a používání služeb produktových balíčků euroISDN@connect a euroISDN@office.

cena za zřízení

cena za používání přípojky (měsíčně)

euroISDN@connect

15 990,- Kč

690,- Kč

euroISDN@office

26 490,- Kč

690,- Kč

Všechny informace o službách euroISDN a cenách produktových balíčků mohou zákazníci ČESKÉHO TELECOMU, a.s., získat na bezplatné Zelené lince 0800 123456 nebo na internetových adresách www.telecom.cz a www.euroisdn.cz .

ČESKÝ TELECOM a.s. je vedoucí telekomunikační společností v České republice. V oblasti poskytování hlasových služeb se počet jeho zákazníků blíží již čtyřem miliónům. Prostřednictvím své dceřinné společnosti EuroTel Praha, spol. s r.o., se významně podílí také na trhu mobilních služeb. Díky zásadní modernizaci sítě uskutečněné zejména ve druhé polovině 90. let rozšiřuje nabídku o nejmodernější telekomunikační produkty. Zmodernizovaná přenosová kapacita společnosti je také stále intenzivněji využívána ostatními operátory.

Setrvalý nárůst výnosů z datových služeb, ISDN, internetu a ostatních telefonních služeb (o celých 40 % v roce 1999) odráží zlepšující se úroveň digitalizace sítě (nyní zhruba 80 %), důraz kladený na zavádění moderních technologií a další inovace v oblasti služeb s přidanou hodnotou. Restrukturalizace cen datových služeb spolu s rozšířením spektra nabízených produktů a vyšší kvalitou přináší zvyšování zákaznické poptávky.

tisková zpráva - Český Telecom a.s.

Článek ze dne 6. září 2000 - středa