logo itpoint.cz

Český Telecom připravil vzdělávací soutěž zaměřenou na nové technologie v telekomunikacích, která je určena pro studenty vysokých škol

Soutěž se uskuteční ve dnech 10. - 12. 11. 2000 ( PÁ - NE ) ve školícím středisku ČT a.s. ve Zruči nad Sázavou ...

V rámci programu STEP AHEAD pro Vás Český Telecom připravil vzdělávací soutěž zaměřenou na nové technologie v telekomunikacích. Budete mít možnost setkat se s experty, získat cenné informace, zdokonalit se v projektovém řízení a týmové práci. Cílem soutěže je vypracování komplexního projektu na zadané téma, jehož obsahem by neměl být pouze návrh vhodného technického řešení, ale také návrh obchodních modelů, marketingového a finančního plánu a návrh logistického řešení.

Předpokladem pro účast a úspěch v soutěži jsou odborné znalosti týmu jako celku. K aspektu komplexnosti byste tedy měli přihlédnout i při sestavování Vašeho týmu. I když se jedná o vzdělávací víkend, nebude chybět sport a zábava.

Místo :

Vzdělávací středisko
ČESKÉHO TELECOMU,
Zruč nad Sázavou

Datum :

10.-12.11. 2000

Poplatek :

0,- (akce je hrazena ČESKÝM TELECOMEM)

Místo konání :

Vzdělávací středisko
ČESKÉHO TELECOMU
nám.Míru 597
285 22 Zruč nad Sázavou

Doprava :

Do Zruče nad Sázavou se můžete dopravit zajištěným autobusem, který odjíždí v pátek 10.11. 2000 z ulice Na Štvanici (cca 200 m od autobusového nádraží Florenc, 50 m od zastávky metra Florenc) . Autobus bude přistaven na zastávce společnosti Čebus ( taktéž zastávka městské dopravy), ve směru k Vltavě. Odjezd je připraven na 10:30 hod. dopoledne. Po předložení lístků vám proplatíme cestovné (cestovné v rámci ČR). Proplácet se bude i zpáteční cesta.

Odjezd ze Zruče je připravena na 15:00. Autobusy Vás dovezou zpět do Prahy na Hlavní vlakové nádraží a autobusové nádraží Florenc v Praze. Příjezd do Prahy je plánován na 16:00 hod.

Jak se lze účastnit ?

Dejte dohromady tým ! Soutěž je určena pro čtyřčlenné týmy. Každý tým musí mít svého kapitána. Do 25.10. 2000 vyplňte přihlášku (on line) ! Po přihlášení obdržíte do 2 dnů potvrzení o doručení přihlášky. Vybrané týmy zveřejníme 31.10. na webovských stránkách soutěže.

Základní kritéria pro výběr týmů do soutěže jsou :

PROGRAM

Pátek

Sobota

Neděle

Detailní informace naleznete na URL adrese Českého Telecomu a.s. http://www.telecom.cz/studenti .


 www.telecom.cz

Článek ze dne 9. října 2000 - pondělí