logo itpoint.cz

Český Telecom slaví rekordní počet prodaných telefonních linek euroISDN2 novou akcí euroISDN INVEX 2000 !

100 000 prodaných přípojek euroISDN - to už je důvod k INVEXové oslavě ...

U příležitosti 100 000. prodané přípojky euroISDN (v přepočtu na tzv. B-kanály) přichází ČESKÝ TELECOM, a.s., s další akcí pro své zákazníky. Po celý říjen, v rámci akce euroISDN INVEX 2000, bude platit cena za přeměnu běžné telefonní linky na superlinku euroISDN2 999,- Kč, což představuje 78% snížení oproti standardní ceně. Akce se týká i ceny za pořízení nové linky euroISDN2, která je po uvedenou dobu k dispozici za 4.500,- Kč (oproti standardním 6.950,- Kč).

O celých 3.501,- Kč, klesají i všechny ceny oblíbených euroISDN balíčků. Jedinou podmínkou přitom je, aby se při jejich zřízení jednalo o přeměnu ze standardní telefonní linky. Zvýhodněná nabídka ČESKÉHO TELECOMU platí do 31. října 2000.

EuroISDN jsou moderní telekomunikační služby umožňující koncovým uživatelům digitální přenos hlasu, dat i obrazu. V rámci využití jedné přípojky je k dispozici celá řada komfortních možností a služeb. Tato špičková technologie je obzvláště vhodná například pro rychlé připojení domácností k Internetu nebo pro efektivní provoz telefonních ústředen menší firmy.

Vzrůstající počet euroISDN přípojek v České republice svědčí o stále vyšší vyspělosti našeho telekomunikačního trhu, řekl Kamil Čermák, výkonný ředitel pro prodej a marketing ČESKÉHO TELECOMU. Očekáváme, že současný výrazný pokles cen euroISDN také dále podpoří rozvoj internetu v České republice.

Podrobné informace o službách euroISDN mohou zákazníci získat na bezplatném čísle Telefonického centra služeb ČESKÉHO TELECOMU 0800-123456, nebo na internetové adrese www.telecom.cz .

ČESKÝ TELECOM, a.s., je s téměř čtyřmi milióny provozovaných telefonních stanic vedoucí telekomunikační společností v České republice. Díky významné modernizaci sítě uskutečněné zejména ve druhé polovině 90. let rozšiřuje nabídku o nejmodernější telekomunikační produkty. Pozornost při tom věnuje především využití růstového potenciálu datových a internetových služeb. ČESKÝ TELECOM se hodlá prostřednictvím e:telu stát rovněž předním poskytovatelem netradičních služeb.

Hlavním akcionářem ČESKÉHO TELECOMU, a.s., je Fond národního majetku ČR, který vlastní 51% akcií. Strategickým partnerem společnosti je holandsko-švýcarské konsorcium TelSource s 27 %. Podílníky TelSource N.V. jsou společnosti Swisscom a KPN Royal Dutch Telecom. Dalších 6,5% akcií ČESKÉHO TELECOMU, a.s., vlastní přímo KPN Royal Dutch Telecom.

 www.telecom.cz
Vladan Crha
tiskový mluvčí

Článek ze dne 5. října 2000 - čtvrtek