logo itpoint.cz

ComNet Prague už klepe na dveře

Devátý ročník mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií ComNet Prague se uskuteční na pražském holešovickém Výstavišti ve dnech 22. až 24. května 2001.

Devátý ročník mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií ComNet Prague se uskuteční na pražském holešovickém Výstavišti ve dnech 22. až 24. května 2001. Pořadatelé očekávají, že veletrh navštíví přes 22 000 zájemců, pro které budou připraveny expozice 200 vystavovatelů na ploše 13 500 metrů čtverečních.

Příští ročník se stane díky nadcházejícím mimořádným událostem na telekomunikačním trhu a vzhledem k dalšímu prudkému posunu v sektoru Nové ekonomiky klíčovou příležitostí pro všechny dodavatele a zákazníky z komunikačního odvětví, domnívá se ředitel veletrhu Gunnar Kuechler.

ComNet Prague 2001 přichází pro své vystavovatele s kompletně novou nabídkou sponzorství. Podle odstupňování jednotlivých kategorií  se vystavovatelé mohou stát Platinovým, Zlatým nebo  Stříbrným sponzorem. Prvním Platinovým sponzorem veletrhu ComNet Prague 2001 se stala společnost Siemens. Veletrh je podporován Ministerstvem dopravy a spojů ČR, Českým telekomunikačním úřadem a sdružením APVTS - Asociací provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí.

Již potřetí bude součástí veletrhu speciální expozice ComNet Solutions Park. Zóna elektronického podnikání - E-business zóna - umožní představit nejnovější produkty, aplikace a služby spojené s elektronickým businessem. Pavilon Start-up firem na ComNetu umožní mladým firmám, které by jinak neměly šanci se na podobné události etablovat, kontakt s návštěvníky veletrhu. Projekt Centrum kariéry se pokusí spojit poptávku s nabídkou na pracovním trhu v oblasti komunikací.

Tradiční doprovodná konference Elektronický Business veletrhu ComNet Prague tentokrát ponese název Budoucnost v síťové ekonomice a uskuteční se 21. a 22. května 2001 v hotelu Diplomat. Především o příležitostech, které pro Novou ekonomiku představují současné bezdrátové technologie, budou diskutovat přední domácí i zahraniční odborníci ze segmentů IT,  komunikací,
obchodu, marketingu, financí a legislativy.

Další doprovodnou akcí je Telekomunikační konference Vize 21 - svět bez hranic představí další směry a strategie v oblasti telekomunikací.

Letošní 8. ročník veletrhu ComNet Prague 2000 navštívilo přibližně 20 000 lidí z řad profesionálů. Na výstavní ploše o rozloze přes 13 500 metrů čtverečních se představilo 150 společností z 10 zemí.

 Česká informační agentura
pk

Článek ze dne 1. prosince 2000 - pátek