logo itpoint.cz

GTS zřizuje novou regionální pobočku v Hradci Králové

Po Brně a Ostravě se jedná o třetí regionální pobočkou GTS. V příštích měsících plánuje firma vybudovat dalších pět regionálních poboček, přičemž počítá s dalším rozvojem.

Rozšíření působnosti svých služeb o Hradec Králové dnes představil telekomunikační operátor GTS. Po Brně a Ostravě se jedná o třetí regionální pobočkou GTS. V příštích měsících plánuje firma vybudovat dalších pět regionálních poboček, přičemž počítá s dalším
rozvojem.

V Hradci Králové bude společnost GTS poskytovat kompletní portfolio hlasových, datových a internetových služeb s garantovanou kvalitou služeb. Kromě toho GTS dodá klientům standardně vysoký zákaznický servis - podpořený službou dohledového centra a od konce roku i novým systémem billingu, uvedla marketingová ředitelka GTS Marcela Roflíková.

GTS předpokládá, že tržby za letošní rok dosáhnou jedné miliardy Kč. Pro rok 2001 plánujeme tržby ve výši 1,5 miliardy korun, řekla M. Roflíková. GTS chce do konce tohoto roku připojit ke své síti 18 českých měst. Během prvního čtvrtletí roku 2001 plánuje dokončení připojení celkem 25 měst v Čechách a na Moravě.

K dnešnímu dni zaměstnává GTS přes 200 zaměstnanců, z toho 157 působí v pražské centrále firmy a 43 v regionech. Firma vznikla v únoru letošního roku spojením tří telekomunikačních firem - Dattel, GTS Czech Net a GTS INEC - a je plně vlastněna firmou GTS Czech Inc.

 Česká informační agentura
pk

Článek ze dne 24. listopadu 2000 - pátek