logo itpoint.cz

Internetový provider LUKO CZECH NET vcera oznámil uzavření dohody o odkoupení majetkového podílu v brněnské společnosti STAND s.r.o.

LUKO CZECH NET se tak stává jediným vlastníkem společnosti STAND a dochází k majetkovému propojení obou subjektů.

Jak sdělila tisková mluvčí firmy LUKO CZECH NET Lucie Novotná, firma se tak stává jediným vlastníkem společnosti STAND a dochází k majetkovému propojení obou subjektů.

Tato akvizice je výsledkem několikaleté obchodní spolupráce obou firem. Společnost STAND se od této chvíle stává brněnskou pobočkou LUKO CZECH NET, uvedl ředitel společnosti LUKO CZECH NET Richard Koza.

Společnost STAND s.r.o. byla založena v roce 1991 jako ryze česká společnost zabývající se prodejem značkové telekomunikační a kancelářské techniky. V roce 1996 vznikla internetová divize, poskytující připojení na internet a další s tím související služby jako brněnský uzel sítě Czech Net.

Novým obchodním a marketingovým ředitelem společnosti LUKO CZECH NET se stává jeden z dosavadních majitelů společnosti STAND - Jan Matýšek.

Společnost LUKO CZECH NET provozuje rozsáhlou datovou síť Czech Net umožňující celorepublikový přístup k internetu prostřednictvím pevných datových okruhů i komutovaných telefonních linek. Je členem nadnárodního holdingu americké společnosti EUROWEB International Corp., která je předním poskytovatelem internetových služeb se ve střední Evropě. Společnost LUKO CZECH NET se soustřeďuje především na poskytování služeb firemní klientele.

pk

 Česká informační agentura
Česká informační agentura

Článek ze dne 7. září 2000 - čtvrtek