logo itpoint.cz

Lucent Technologies a Driving e-business - podpora elektronického obchodování v praxi.

Lucent Technologies, Sun Microsystems a další partneři spojili své síly a v rámci strategického partnerství společně vytváří nové produkty a služby, které urychlují růst a efektivitu elektronického obchodování.

Společnost Lucent Technologies ve spolupráci se svými partnery Sun Microsystems, iPlanet a IDC uspořádala v Praze seminář pod názvem Driving e-business, zaměřený na rozvíjející se trh ASP a význam partnerství v prudce rostoucí elektronické ekonomice.

Lucent Technologies, Sun Microsystems a další partneři spojili své síly a v rámci strategického partnerství společně vytváří nové produkty a služby, které urychlují růst a efektivitu elektronického obchodování. Lucent a Sun na semináři předvedly své řešení eReady pro malé a střední podniky, které usnadní poskytovatelům aplikačních služeb vytvářet přizpůsobitelná zabezpečená a přístupná webová datová střediska (kybercentra) hostící síťové aplikace. Toto řešení mimo jiné umožní podnikům vytvářet hostitelská centra
pro jejich zaměstnance a obchodní partnery.

Společnost Lucent Technologies se zaměřuje na otázku kvality služeb, zabezpečení a spolehlivosti dodávek a podporu inteligentních koncových platforem. Exploze elektronického obchodování je podle něj motorem rozrůstajícího se trhu poskytovatelů aplikačních služeb (ASP), který by se měl podle předpokladů v následujících letech stát nejrychleji rostoucím sektorem technologického průmyslu.

Zástupci Lucent Technologies v ČR shrnuli výsledky téměř desetiletého působení společnosti na našem území a oznámili její ambice v souvislosti s výběrovým řízením na provoz bezdrátových technologií. Realizované nebo podmíněné příjmy z oblasti provozu telekomunikačních služeb ve střednědobém horizontu odhadují zástupci společnosti až na 50 % HDP České republiky.

 Česká informační agentura

mash

Článek ze dne 15. září 2000 - pátek