logo itpoint.cz

Maraton výstav pořádaných v roce 2000, jejichž společným jmenovatelem jsou telekomunikace a informační technologie, začíná !

iTC PRAGUE 2000 otevírá své brány v Průmyslovém paláci pražského výstaviště v Holešovicích návštěvníkům sice "až" 4. dubna 2000, ale už teď je nejvyšší čas pro všechny potencionální vystavovatele ...

Druhý ročník veletrhu informačních technologií a komunikací ITC Prague 2000 pořádá společnost INCHEBA Praha od 4. do 6. dubna v prostorách Průmyslového paláce na pražském Výstavišti v Holešovicích.

INCHEBA Praha spol. s r.o.
Opletalova 23
111 21 Praha 1
Tel.: 02/22894244
Fax: 02/22894249
e - mail: itc@incheba.cz
http://www.incheba.cz

Tento veletrh se v několika sekcích zaměřuje na výpočetní techniku, telekomunikace, internet, počítačovou grafiku a informační systémy. Generálním partnerem veletrhu ITC Prague se opět stala společnost Eurotel.

Atraktivní novinkou pro návštěvníky ITC Prague bude akce "Digitální FOTO & VIDEO 2000" pořádaná společností ATEMI pod záštitou výstavy INTERKAMERA.

Stejně jako v loňském roce se souběžně uskuteční specializovaná výstava software pro účetnictví a řízení & služby pro podnikatele SFAMEX, pořádaná Svazem účetních.

K důležitým oborům, které vystupují v posledních letech do popředí, patří zabezpečování nejen informací, ale i přístupu k nim. Této problematice se věnuje výstava PRAGOALARM, která se v pořadatelství Incheby uskuteční současně. Kombinace výstav ITC - SFAMEX - PRAGOALARM tak tvoří zajímavý komplex, který svou nabídkou uspokojí nejen vystavovatele, ale také odborné návštěvníky a širší veřejnost.

Součástí veletrhu bude doprovodný program.

Článek ze dne 13. ledna 2000 - čtvrtek