logo itpoint.cz

Motorola zkracuje vzdálenosti mezi internetem a mobilními telefony prostřednictvím nové WAP brány

WAP brána doplňuje unikátní řešení pro bezdrátový internet od společnosti Motorola - tisková zpráva.

Motorola, Inc., společnost s vedoucím postavením v bezdrátových komunikacích, uvedla na trh (Wireless Application Protocol) WAP bránu. Tato brána umožňuje připojit bezdrátová zařízení (jako například mobilní telefony) k síti internet. Poskytovatelé služeb, vývojáři softwaru, systémoví integrátoři a podniky tak budou svým zákazníkům i zaměstnancům moci nabídnout nová řešení na bázi internetu a intranetů.

Nová WAP brána společnosti Motorola je součástí koncového řešení pro všechny, kdo chtějí mít neustálý přístup informacím uživatele bezdrátového internetu a intranetů. Řešení zahrnuje mobilní telefony, prohlížeče, infrastrukturu, připojení k internetu, aplikace a sadu nástrojů pro vývojáře softwaru. Z bran dostupných na trhu má WAP brána společnosti Motorola největší kompatibilitu se zařízeními podporujícími WAP protokol. Nabízí snadný a rychlý interaktivní přístup k informacím a službám.

"Naše WAP brána umožní podnikům plně využít nesmírného množství aplikací, které může nabídnout mobilní internet," uvedla Janiece Webb, viceprezidentka divize osobních sítí (Personal Networks Group) společnosti Motorola. "Brána od Motoroly nabídne uživatelům zařízení podporujících WAP přístup k aplikacím a službám na bázi sítě WWW. Uvede do života bezdrátový internet, čímž úplně změní způsob, jakým komunikujeme."

Motorola je jedním z tvůrců technologie WAP a zakládajícím členem WAP Fóra. Její WAP brána představuje významný pokrok v plnění tohoto úkolu. Ve shodě s dynamickými potřebami dnešních podniků se brána vyznačuje mimo jiné těmito základními charakteristikami :

WAP brána společnosti Motorola je navržena tak, aby uspokojila požadavky na vysoký výkon a dostupnost. Zařízení vykazuje vynikající výsledky ve všech probíhajících testech. K hlavním vlastnostem, které zákazníci vyžadují a které Motorola prostřednictvím brány nabízí, patří schopnost kooperace, stabilita a elektronické obchodování. Díky tomu firmy a uživatelé získají bezpečný přístup k informacím a budou moci provádět zabezpečené transakce.

O společnosti Motorola

Motorola je společnost s vedoucím postavením na světovém trhu integrovaných komunikačních řešení a řešení využívajících vestavěné elektronické komponenty. Dodává například softwarově zdokonalené bezdrátové telefony, vysílačky, výrobky a systémy pro zasílání zpráv a satelitní komunikaci, dále síťová řešení a produkty pro přístup na internet určené pro spotřebitele, operátory sítí a zákazníky z oblasti obchodu, státní správy a průmyslu. Nabízí řešení založená na zapuštěných polovodičích pro spotřebitele i společnosti působící v oblasti výpočetní techniky a sítí, dopravy a bezdrátové komunikace. Dodává také systémy sestávající z vestavěných elektronických komponentů pro automobilový průmysl, komunikační, zobrazovací a výrobní systémy, počítačový průmysl a spotřebitelský trh.

www.motorola.com
www.motorola.cz

tisková zpráva

Článek ze dne 14. března 2000 - úterý