logo itpoint.cz

Možnost vaší prezentace na veletrhu SYSTEMS 2000 - příležitost pro malé a střední podniky !!!

Hledáme české firmy a podniky v oborech IT, telekomunikace a média, které mají o prezentaci na německém trhu, jakož i o účast na Systems 2000 zájem. Výhodné fin. podmínky - dotace zajištěna. Akci zastřešuje Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade.

Vážené dámy, vážení pánové,

jak je Vám jistě známo, ve dnech 6.- 10. listopadu 2000 se v Mnichově koná již 19. ročník mezinárodního odborného veletrhu informačních technologií, telekomunikací a nových médií Systems 2000.

Na letošním veletrhu organizuje Bavorské státní ministerstvo hospodářství, dopravy a technologie společnou expozici na podporu  malých a středních podniků ze zemí střední a východní Evropy a poskytlo na akci příslušnou dotaci. Kapacita společného stánku otevírá možnost účasti za velmi výhodných finančních podmínek také pro určitý  počet  (4 - 6) českých firem.  Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade celou akci zastřešuje.

Naším úkolem tudíž je vyhledat a oslovit vhodné české firmy a podniky v oborech IT, telekomunikace  a média, které mají o prezentaci na německém trhu, jakož i o účast na Systems 2000 zájem.

Obracím se na Vás s dotazem, zda by jste nám mohli být nápomocni s doporučením některých zainteresovaných firem.

Pokud jsem u Vás na správné adrese,  budu velmi vděčen za Vaši pozornost, pomoc nebo radu.

S radostí Vám poskytneme  veškeré další informace, které o akci dnes máme.

S pozdravem

Zdeněk Kočárek

Česká agentura na podporu obchodu / CzechTrade
Politických vězňů 20
111 21 Praha 1
tel:        02/24062365
fax:       02/24221575
e-mail: kocarek@czechtrade.tpo.cz

Článek ze dne 30. srpna 2000 - středa