Oskar dosáhl srovnatelného pokrytí s ostatními dvěma mobilními operátory

Oskar dosáhl za 9 měsíců od zahájení komerčního provozu a 13 měsíců od získání licence srovnatelného pokrytí s ostatními mobilními operátory v České republice.

Oskar, nejmladší mobilní operátor na českém trhu, dosáhl za 9 měsíců od zahájení komerčního provozu a 13 měsíců od získání licence srovnatelného pokrytí s ostatními mobilními operátory v České republice. Signál Oskara pokrývá již více než 98 % populace.

Oskarovi se podařilo překonat všechna očekávání a ve spolupráci se společnostmi Ericsson a Siemens zajistit slibované pokrytí a kvalitu sítě. Oskar tak splnil svůj další slib a zákazníci mohou nyní s Oskarem volat bezmála po celé zemi, stejně jako využít služeb našich 55 roamingových partnerů v 28 zemích světa, řekl Jon Eddy, technický viceprezident společnosti.

Oskar dokázal vystavět svou síť v čase, který je v historii GSM rekordním. Oskar tak již nyní splnil licenční požadavky, které mu byly stanoveny Českým telekomunikačním úřadem pro rok 2001. Spolehlivost a dostupnost sítě dává Oskarovi možnost soustředit se plně na rozvoj nových služeb, včetně technologií nové generace, a zpřístupňovat je v podobě nejvýhodnější nabídky v souladu se svými dlouhodobými cíli všem svým zákazníkům. Nové aktuální pokrytí umožňuje i velmi optimistický předpoklad dalšího navýšení tržního podílu, který je v současnosti více než pětiprocentní.

Dnešním dnem jsou již Oskarovy služby v dosahu každého v České republice, řekla Karla Stephens, viceprezidentka společnosti. Věříme, že aktuální mimořádně výhodná vánoční nabídka díky novému atraktivnímu pokrytí osloví i zákazníky z Královic, Smržovky, Bezna a dalších obcí a měst, která byla signálem nově pokryta v uplynulých týdnech. Oskar má pro každého Štědrý den. Chcete-li si objednat jakoukoli z Oskarových služeb, včetně Oskarovy mimořádné vánoční nabídky, nebo máte-li zájem o informace o detailech Oskarova aktuálního pokrytí, můžete zdarma volat OskarKontakt 0800   177 117.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal třetím mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz zahájil 1. března 2000 s označením služeb Oskar. Ke konci 3.čtvrtletí letošního roku měl Oskar 165.000 zákazníků.

Český Mobil patří do skupiny telekomunikační společnosti Telesystem International Wireless (TIW). TIW je dynamicky se rozvíjející globální operátor mobilních telekomunikačních sítí s více než 3,9 miliony zákazníků po celém světě. Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze (TIW) a na burze Nasdaq (TIWI).

TIW buduje panevropskou specializovanou digitální mobilní radiotelekomunikační síť (ESMR) prostřednictvím své dceřiné společnosti Dolphin Telecom. Kromě analogových služeb SMR ve Velké Británii, Francii, Německu, Belgii, Španělsku a Portugalsku nabízí společnost Dolphin Telecom ve Velké Británii rovněž služby ESMR.

TIW je strategickým partnerem páté největší brazilské telekomunikační skupiny a v rámci svých aktivit ve střední a východní Evropě je předním poskytovatelem mobilních služeb GSM v Rumunsku. Po obdržení licence v říjnu roku 1999 se stala rychle se rozvíjejícím duálním GSM operátorem v České republice.

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 16. listopadu 2000 - čtvrtek

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...