logo itpoint.cz

Oskar je připraven poskytovat služby i v zahraničí

Necelé dva měsíce po komerčním zahájení provozu své sítě, uzavřel Oskar dohodu o spolupráci již ve třinácti evropských zemích a představuje již dnes své roamingové služby Oskar v zahraničí.

Operátor mobilní sítě Oskar dnes představil své roamingové služby Oskar v zahraničí. Od nynějška budou moci Oskarovi zákazníci používat svůj mobilní telefon i při cestách mimo Českou republiku. A naopak zahraniční návštěvníci České republiky mohou využít výhodných služeb sítě Oskar.

Necelé dva měsíce po komerčním zahájení provozu své sítě, uzavřel Oskar dohodu o spolupráci již ve třinácti evropských zemích. Toto nabídkou Oskar plní podmínku výběrového řízení, která požaduje zprovoznění roamingových služeb v zemích blízko České republiky do konce letošního června. Během příštích měsíců bude přibývat počet zemí i počet partnerských operátorů v jednotlivých zemích, ve kterých budou zákazníci sítě Oskar moci tuto službu používat.

Současný dosah služby Oskar v zahraničí :

zěmě partnerský operátor             www.oskarmobil.cz
Slovensko EuroTel Bratislava
Polsko Centertel
Rakousko Connect
Německo Viag
Velká Británie One2One
Rumunsko Mobifon
Švédsko Comvig
Španělsko Telefonica
Itálie WIND
Dánsko Teledenmark
Švýcarsko Swisscom
Lichtenštějnsko Swisscom
Holandsko Dutchtone

Aktivace této služby je velmi jednoduchá. Současným uživatelům stačí zavolat zákaznické služby, tedy OskarLinku *608, požádat o aktivaci a zaplatit zálohu.

Ti, kteří ještě nejsou uživateli sítě Oskar a mají o její služby zájem, mohou zdarma volat na OskarKontakt 0800177117.

Aktuální informace o roamingu i dalších službách sítě Oskar jsou k dispozici na internetových stránkách: www.oskarmobil.cz

tisková zpráva

Článek ze dne 26. dubna 2000 - středa