logo itpoint.cz

Oskar představil na Invexu 2000 svou novou službu - Oskarův WAP.

Oskarův WAP je uváděn na trh již po sedmi měsících od zahájení komerčního provozu Oskara v březnu 2000. Služeb Oskarova WAPu budou moci zákazníci využívat od 30. října 2000.

Oskarovy WAPové služby zahrnují mimo jiné zpravodajství a novinky z oblasti volného času, cestování, sportu či kultury, ale i další atraktivní aplikace, které jsou nastaveny tak, aby uživatelům Oskara co nejvíce zpříjemnily a usnadnily život. Oskarův WAP zároveň nabízí ojedinělou možnost plné administrace předplacených karet Oskarta, díky níž držitelé těchto karet mohou mimo jiné kontrolovat stav svého účtu, přehled volání a řadu dalších informací. S důrazem na co nejvyšší uživatelskou jednoduchost a srozumitelnost je Oskarovův WAP určen pro každého.

Budoucnost mobilních komunikací je v přenosu dat. Oskarův WAP je vstupní bránou do světa mobilních služeb příštích generací a dalším krokem v oblasti mobilních informačních služeb, od zpravodajství po zábavu. Celá platforma tvořící Oskarův WAP je připravena pro integraci s technologiemi nové generace tak, aby možnosti přenosu dat vyššími rychlostmi vytvořily prostor pro uvedení nových aplikací, říká tiskový mluvčí Českého Mobilu Igor Přerovský.

Oskarův WAP mohou kromě klientů Oskara využívat také zákazníci dalších dvou operátorů, jedinou podmínkou jsou aktivované datové služby.

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 11. října 2000 - středa