OSKAR uvádí svou inovativní aplikaci e-commerce
logo itpoint.cz

OSKAR uvádí svou inovativní aplikaci e-commerce

Zákazníci mobilní sítě Oskar mají od 31.5. 2000 další možnost, jak využívat výhody této sítě. E - commerce na webové stránce www.oskarmobil.cz .

Uvedení e-commerce do provozu potvrzuje, že Oskar splnil další ze svých závazků, obsažených v materiálu k výběrovému řízení a poskytl tak svým zákazníkům další jednoduchou cestu k jeho produktem a službám.

Návštěvníci webové stránky jsou při jejich online nákupech vedeni prostřednictvím čtyř jednoduchých kroků :

  1. Zákazník si vybere cenový plán, který nejlépe vyhovuje jeho potřebám; potřebné informace o každém plánu získá jednoduše kliknutím myši.
  2. Zákazník má možnost seznámit se se všemi telefony, které Oskar nabízí, a prostudovat si všechny informace o nich.
  3. Zákazník si zařadí svou objednávku o doplňkové služby a případně si stanoví výšku částky, kterou plánuje utratit.
  4. Systém doporučí příslušenství, kompatibilní s vybraným telefonem. Pokud má zákazník zájem o příslušenství k jinému telefonu, může si prohlédnout jeho kompletní seznam a prověřit si jeho kompatibilitu.

Oskar následně zašle zákazníkovi e-mail, kterým potvrdí objednávku a bezplatně doručí objednané zboží do zákazníkovy kanceláře nebo domů - obyčejně do 48 hodin. Zákazníci zaplatí jenom za objednaný produkt při jeho dodání.

S Oskarem nejsou podepisovány žádné smlouvy, zákazníci neplatí žádný aktivační poplatek a s jeho účtováním hovorů po vteřinách platí jenom čas, který skutečně provolali.

Oskar je obchodní jméno společnosti Český Mobil, které byla 8. října roku 1999 udělena licence na provozování třetí mobilní sítě v České republice.

Majoritním akcionářem společnosti Oskar je kanadská firma Telesystem International Wireless (TIW). TIW je dynamicky se rozvíjející globální operátor mobilních telekomunikačních sítí s více než 2.7 miliony zákazníků po celém světě. Akcie TIW jsou na seznamu torontské burzy vedeny pod znakem "TIW" a na burze Nasdaq pod znakem "TIWI".

 www.oskarmobil.cz

V Brazílii je TIW strategickým partnerem páté největší telekomunikační skupiny v zemi, operující ve čtyřech regionech. TIW buduje panevropskou specializovanou digitální mobilní radiotelekomunikační síť (ESMR) prostřednictvím své dceřinné společnosti Dolphin Telecom, předního poskytovatele služeb specializovaného radiotelekomunikačního systému v Evropě. Kromě toho, že společnost Dolphin nabízí analogové služby SMR ve Velké Británii, Francii, Německu, Belgii, Španělsku a Portugalsku, ve Velké Británii nabízí rovněž služby ESMR. V rámci svých aktivit ve střední a východní Evropě je společnost TIW předním poskytovatelem mobilních služeb v Rumunsku a po obdržení licence v říjnu roku 1999 zahájila provoz mobilní sítě GSM 1800 i v České republice. TIW dále vyhledává nové příležitosti v Asii prostřednictvím své přidružené společnosti TIW Asia, založené v říjnu roku 1999 se základním kapitálem přesahujícím 420 milionů dolarů.

tisková zpráva

Článek ze dne 1. června 2000 - čtvrtek