logo itpoint.cz

Oskar vyráží do regionů, aneb pozvánka do Oskarova obývacího pokoje

Počínaje středou 19. dubna mohou obyvatelé a návštěvníci osmi měst po celé České republice potkat zástupce Oskara, kteří je pozvou k oddechu a příjemnému posezení v obývacím pokoji umístěném přímo uprostřed obvyklého městského či nákupního ruchu.

Počínaje středou 19. dubna mohou obyvatelé a návštěvníci osmi měst po celé České republice potkat zástupce Oskara, kteří je pozvou k oddechu a příjemnému posezení v obývacím pokoji umístěném přímo uprostřed obvyklého městského či nákupního ruchu. Do konce dubna nový mobilní operátor Oskar takto navštíví Prahu, Brno, Ostravu, Plzeň, Olomouc, Liberec, Hradec Králové a Ústí nad Labem. Brzy budou následovat další města.

"Chceme se touto formou lidem osobně představit. Zvolili jsme způsob, který odpovídá Oskarově povaze: Příjemný, přátelský, praktický a jednoduchý. Návštěvníci budou "pohoštěni" především zajímavými informacemi o našich službách. Dozví se v čem je Oskarova nabídka výjimečná," řekl mluvčí Michal Kačena.

 www.oskarmobil.cz

Významnou výhodou a zároveň odlišnosti sítě Oskar je fakt, že se při vstupu do této sítě neplatí žádný aktivační poplatek, ani není třeba podepisovat žádné smlouvy. Oskarovy základní tarify jsou velmi jednoduché, se stejnými cenami během celého dne, a volání se po první minutě hovoru účtuje po vteřinách. To znamená, že Oskarovy zákazníky nepřekvapí žádné skryté výdaje, ale naopak díky jednoduché struktuře cen mohou snadno plánovat a kontrolovat, za co a kolik zaplatí. Dále se Oskar liší tím, že své služby nabízí přímo, bez prostředníků (dealerů). Hlavním způsobem prodeje je OskarKontakt (0800 177 117, volání zdarma). Objednávka je zpracována a zboží doručeno přímo k zákazníkovi domů, do 48 hodin. Oskar má však také vlastní obchody v Praze, Brně, Plzni, Ostravě a Liberci. Prostředky, které ušetří díky přímému způsobu prodeje, Oskar promítá do výhodných cen, které šetří zákazníkům peníze každý den.

tisková zpráva

Článek ze dne 18. dubna 2000 - úterý