logo itpoint.cz

Oskarovy první vánoce s nadílkou pro každého

Oskarův letošní největší dárek již mohl rozbalit téměř každý - Oskarova síť pokryla více než 98 % populace České republiky, a to ve skutečně rekordním čase. Mnoho dalších dárků v podobě výhodné nabídky ještě na rozbalení čeká ...

Oskar oslaví své první Vánoce se stále rostoucí rodinou příznivců. Oskarův letošní největší dárek již mohl rozbalit téměř každý z nás - Oskarova síť pokryla více než 98 % populace České republiky, a to ve skutečně rekordním čase.

Mnoho dalších dárků v podobě výhodné nabídky ještě na rozbalení čeká :

Oskar od 9. listopadu 2000 nabízí Oskarty s možností nejvýhodnějšího volání v rámci sítě Oskar, a to 3,- Kč za hovor (trvající až 1 hodinu) a atraktivní vánoční nabídku mobilních telefonů již od 2.933,- Kč. Oskar tak nabízí nejdostupnější přístup k mobilní komunikaci: při koupi předplacené služby Oskarta (v hodnotě 400,-Kč) a mobilního telefonu - dohromady již od 3.333,- Kč.

Zákazníci, kteří si objednají Oskarovy předplacené služby a mobilní telefon přes OskarKontakt 0800/177117, získají zdarma handsfree. Handsfree soupravu získají zdarma rovněž v případě, že si objednají od Oskara některý z jeho tarifních programů. Malý dárek čeká i na všechny Oskarovy nové zákazníky v našich prodejnách. Veškerou vánoční nabídku Oskar svým zákazníkům zabalí do Vánočního balení známého z Oskarovy televizní reklamy.

V průběhu vánočních nákupů se vždy vyplatí zastavit se u Oskara nebo volat OskarKontakt, neboť naše časově limitovaná předvánoční nabídka je velmi rozmanitá, říká ředitel firemní komunikace Igor Přerovský. Věříme tak, že červený Oskarův balíček s milým úsměvem objeví pod vánočním stromkem řada nových zákazníků.

Po získání licence na provozování duální mobilní sítě GSM 900/1800 v říjnu roku 1999 se Český Mobil a.s. stal třetím mobilním operátorem v České republice. Komerční provoz zahájil 1. března 2000 s označením služeb Oskar. Začátkem 4.čtvrtletí letošního roku měl Oskar více než 200.000 zákazníků.

Český Mobil patří do skupiny telekomunikační společnosti Telesystem International Wireless (TIW). TIW je dynamicky se rozvíjející globální operátor mobilních telekomunikačních sítí s více než 3,9 miliony zákazníků po celém světě. Akcie TIW jsou kótovány na torontské burze (TIW) a na burze Nasdaq (TIWI).

TIW buduje panevropskou specializovanou digitální mobilní radiotelekomunikační síť (ESMR) prostřednictvím své dceřiné společnosti Dolphin Telecom. Kromě analogových služeb SMR ve Velké Británii, Francii, Německu, Belgii, Španělsku a Portugalsku nabízí společnost Dolphin Telecom ve Velké Británii rovněž služby ESMR.

TIW je strategickým partnerem páté největší brazilské telekomunikační skupiny a v rámci svých aktivit ve střední a východní Evropě je předním poskytovatelem mobilních služeb GSM v Rumunsku. Po obdržení licence v říjnu roku 1999 se stala rychle se rozvíjejícím duálním GSM operátorem v České republice.

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 29. listopadu 2000 - středa