logo itpoint.cz

Panasonic bude dodávat pro ATT širokopásmové účastnické kabelové boxy

Severoamerická pobočka japonské Matsushita Electric Industrial Co. bude dodávat pro AT&T okolo jednoho milionu účastnických kabelových krabic pro jeho službu kabelového Internetu.

Severoamerická pobočka japonské Matsushita Electric Industrial Co. bude dodávat pro AT&T okolo jednoho milionu účastnických kabelových krabic pro jeho službu kabelového Internetu. Dodávka digitálních účastnických kabelových boxů se značkou Panasonic je plánovaná v období nejbližších tří let. objednávku bude vyřizovat americká Matsushita Electric Corp.

Širokopásmoví zákazníci AT&T budou chtít účastnické boxy Panasonic, mezi jejichž vlastnosti bude patřit zabudovaný modem DOCSIS, pro přístup k vysokorychlostnímu Internetu a službám digitálního videa. V podmínkách dohody Matsushita rovněž očekává, že pro služby AT&T připraví další zařízení. Toto zahrnuje IP telefony, faxy, videokamery, webové telefony a digitální fotoaparáty. Firma bude také pracovat s divizí AT&T Broadband na integraci DVD, DVD-RAM jednotek a jednotek pevných disků do budoucích kabelových účastnických boxů.

Článek ze dne 13. října 2000 - pátek