logo itpoint.cz

Po dobu INVEXu 2000 vznikla nová obec - Oskarov u Brna.

Nejmladší mobilní operátor Oskar se letos poprvé představuje na mezinárodním veletrhu informačních a komunikačních technologií Invex.

Oskar připravil pro své návštěvníky 13 prezentací rozmístěných v rámci celé výstavní plochy. Každá z nich je pojmenována jako městská část a dohromady tvoří uvnitř veletrhu městečko - Oskarov u Brna.

Oskarov vyjadřuje náš přístup k zákazníkům - nabízet co nejlepší dostupnost služeb. Každý má možnost ověřit si, že Oskar je přímý, otevřený a že má smysl pro humor. Proto při prohlídce Invexu narazíte třeba na Náměstí volných minut, Signální ulici nebo náměstí E. Semeska, říká tiskový mluvčí Českého Mobilu Igor Přerovský.

Součástí Oskarova u Brna byla speciální nabídka pro moravské návštěvníky veletrhu. Prvních 15.000 zájemců, kteří odpověděli na nabídku zveřejněnou v moravských denících, dostalo od Oskara volnou vstupenku a pozvánku do Oskarových stánků na Invexu ve dnech 11. - 13. října. Navíc je na místo odveze zdarma Oskar Bus.

Návštěvníci v Oskarově budou mít mimo jiné možnost dozvědět se, co všechno Oskar dokázal za 7 měsíců od komerčního spuštění :

 www.oskarmobil.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 11. října 2000 - středa