logo itpoint.cz

Potřebujete novou telefonní ústřednu a nechcete ztrácet čas při hledání dodavatele ? Hledáte nové zákazníky pro dodávku a montáž Vámi dodávaných telefonních ústředen ?

Všichni čtenáři TELEFONIE, kteří uvažují o koupi pobočkové telefonní ústředny mohou nyní využít zdarma služeb rubriky HLEDÁM DODAVATELE TELEFONNÍ ÚSTŘEDNY ! S minimální časovou náročností tak můžete oslovit velké množství dodavatelských firem se svou poptávkou. Stejně tak u nás registrované dodavatelské firmy zde mohou díky této službě najít své budoucí zákazníky !

Vybrat vhodný typ telefonní ústředny a rozhodnout se pro toho pravého dodavatele bývá často oříšek. Obzvlášť, jedná-li se o větší systém u kterého se pořizovací hodnota lehce vyšplhá (i díky silnému $) do statisícových hodnot, je tíha odpovědnosti za správné rozhodnutí o to větší. Koho oslovit, koho vybrat !? Vždyť telefonní ústředna se nekupuje každý rok !

Vzhledem k oborovému zaměření TELEFONIE a zkušenostem s touto problematikou, přicházíme s novou službou, jejíž idea je následující :

  1. Soustředit na jednom místě požadavky potencionálních zákazníků. Sběr dat zajišťuje pro tento účel připravený formulář, jehož prostřednictvím (s pouhým výběrem požadované konfigurace a paremetrů ústředny) je možné po odeslání najednou oslovit velké množství dodavatelských firem.
  2. Umožnit specializovaným dodavatelským firmám na stejném místě okamžitý přístup ke všem poptávkám, tak, jak jsou ze strany potencionálních zákazníků do systému ukládány. Přístup je určen pro registrované firmy (dodavatelé pobočkových telefonních ústředen) na serveru, firemní registrace je bezplatná.

Vše výše popsané naleznete v rubrice " HLEDÁM DODAVATELE TELEFONNÍ ÚSTŘEDNY ". Upoutávka na tuto službu je také přímo na Home Page TELEFONIE.

Rádi přivítáme Vaše připomínky, názory a návrhy k vylepšení této služby.

Článek ze dne 22. června 2000 - čtvrtek