logo itpoint.cz

Snadná cesta jak se stát síťovým milionářem - vyhrát tombolu British Telecomu

U nás vyhrajete milión s mobilním operátorem. Možná brzy i u poskytovatele Internetu. Příklady by tu byly

BT hodlá učinit milionářem jednoho šťastného uživatele Internetu v Británii jako součást větší akce na podporu zisku více lidí online na Internetu.

Obří operátor udělí celý milion liber v květnu jako část jeho reklamy "Internetový milion od BT ".

Akce je přístupná všem uživatelům Internetu v Británii. Jednoduše zodpovíte otázky z jedné ze čtyř skupin na btinternet.com - sporty a volný čas, cestování a zábava, technika a vzdělávání, a domácnosti a finance - a soutěžící bude automaticky přihlášený do slosování o výhru.

Účastníci mohou zodpovídat týdně novou otázku a tím získat pro sebe až čtyři "losy" než bude cena tažená. Tah začíná 31. března a na osobu je za týden povolený jen jeden záznam. Vítěz bude ohlášený 9. května.

Zde je také série týdenních losování dávající lidem šance vyhrát další ceny včetně automobilů, vstupenky a zájezdy. Další sponzoři propagace jsou IBM, lastminute.com, sports.com a oneswoop.com.

Ve včerejším prohlášení BT uvedl: "v bitvě zapojit Británii online, reklama usiluje vytvářet masivní povědomí výhod World Wide Web a dále posílit pozici BT Internetu na trhu ISP."

Ben Andradi, výkonný ředitel BT Internet, řekl: "internetový milion od BT " posílí naši tendenci získat každého člověka ve spojeném království online za cenu která je dobrou protihodnotou."

Zůstávají pochyby, zda než vydat jednorázově milión, by nebylo lepší ještě snížit ceny připojení. Nepřipomíná vám to trochu oslavy milióntého zákazníka u našich dvou mobilních operátorů v posledních týdnech?

Článek ze dne 23. března 2000 - čtvrtek