logo itpoint.cz

Soutěž o nejzdařilejší aplikaci GSM modulů

Ve spolupráci s firmou Siemens vyhlašuje firma Setos s.r.o. soutěž o nejzdařilejší aplikaci GSM modulů. PŘIDEJTE SE I VY !!!

Ve spolupráci s firmou Siemens vyhlašuje firma Setos s.r.o. soutěž o nejzdařilejší aplikaci GSM modulů Siemens. Služby GSM sítí nabývají na stále větším významu nejen v oblasti běžného telefonování ale i v nejrůznějších provozních a průmyslových aplikacích, zejména ve spojení s přenosy dat a SMS. Firma Siemens nabízí na našem trhu již několik variant GSM modulů pro přenos hlasu, dat a SMS. Jejich uvedení do života je však v naprosté většině případů spojené s vývojem aplikace na jiné systémy. Bezdrátový přenos informací všude tam kde funguje síť GSM je nedocenitelný v mnoha oblastech průmyslu. Nejčastěji se setkáváme s využitím u GSM bran pro vstup do pobočkové telefonní ústředny nebo SMS bran do počítačové sítě, u vzdálených nebo mobilních měřicích zařízeních, u vzdálených provozních jednotek a samostatných přístrojů. Významný vliv mají již při aplikacích u zabezpečovacích systémů objektů a automobilů. Věříme, že mnoho z Vás se již s takovou aplikací setkalo, případně na ní přímo pracovali nebo v současné době pracují. Chceme touto akcí podpořit ty z Vás, kteří mají o tuto oblast zájem a chtějí přijít se zajímavým řešením. Pro nejlepší z Vás jsme připravili odměny. Na podporu akce Vám nabídneme několik obchodních výhod.

 GSM MODUL

Podmínky soutěže :

  1. Do soutěže se může přihlásit každý, kdo vyvinul nebo do níže uvedeného termínu vyvine zajímavou aplikaci na některý z nabízených GSM modulů Siemens.
  2. Přihlášky do soutěže podávejte nejpozději do 31.8.2000 na adresu firmy SETOS s.r.o., Modřanská 80, 140 00 Praha 4.
  3. Vyhodnocení soutěže proběhne do 30.9.2000 ve spolupráci s odborníky firmy Siemens.
  4. Podmínkou pro přihlášení aplikace je možnost jejího předvedení v praxi, alespoň ve formě prototypu.
  5. Do soutěže zasílejte stručný technický a funkční popis zařízení, případně příklady jeho nasazení v praxi. V případě potřeby si podrobné informace vyžádáme.

Ceny pro nejlepší z Vás :

  1. cena : mobilní telefon GSM Siemens
  2. cena : stolní telefon Siemens Euroset 815S
  3. cena : stolní telefon Siemens Euroset 805S

Technická podpora prodeje :

Obchodní podpora prodeje:

1. Výhodná cena na nákup vzorku: od každého nabízeného modulu můžete zakoupit 1ks za promoční cenu jako vzorek pro Vaší práci na aplikaci. Cenová nabídka na vzorek platí do 31.7.2000.

Cenová nabídka vzorků :

typ         cena za 1 kus
A1               7.650 Kč
A20              7.840 Kč
M20 modul        5.898 Kč
M20 Terminál    10.074 Kč
MD32             3.590 Kč

2. Možnost zapůjčení GSM modulu - každý zájemce si může proti plné záloze zapůjčit 1ks od každého nabízeného modulu na dobu maximálně 14ti dní. Pokud do 14ti dnů od převzetí modulu jej bude chtít vrátit, dostane zpět složenou zálohu.

3. Prezentace novinek v oblasti modulů zástupcem firmy Siemens z Německa dne 18.4.2000. Zájemci o účast mohou zasílat předběžné přihlášky na adresu firmy SETOS s.r.o. Podrobné informace o prezentaci obdržíte v dostatečném předstihu před zmíněným termínem.

DECT modul MD32

Vzhledem k tomu, že v současné době přichází na trh firma Siemens s obdobou GSM modulů pro pásmo DECT, zařazujeme jej také do této soutěže. Pokud firma vytvoří zajímavou aplikaci na tuto novinku v oblasti DECT, může svůj produkt přihlásit do soutěže za stejných podmínek. DECT modul MD32 bude také představen na prezentaci 18.4.2000 a vztahují se na něj obdobné podmínky pro technickou a obchodní podporu prodeje jako na moduly GSM (vzorky, zápůjčky, manuály, infolinka …)

Článek ze dne 5. dubna 2000 - středa