logo itpoint.cz

Společnost 2N, český výrobce telekomunikační techniky, představí na letošním veletrhu CeBIT v Hannoveru výběr svých produktů a služeb

Spolecnost 2N se v letosnim roce zucastni veletrhu CeBIT v Hannoveru. Poprve v samostatne expozici predstavi na mezinarodnim poli produkty a reseni pro snizovani nakladu na telefonni provoz.

Společnost 2N, český výrobce telekomunikační techniky, představí na letošním veletrhu CeBIT v Hannoveru výběr svých produktů a služeb. Cílem naší účasti na CeBITu, poprvé ve vlastní expozici, je představit ověřená řešení řady ATEUS® odborné veřejnosti z celého světa a umístit naše výrobky na evropských trzích. Naše expozice F25 v hale 17 bude tematicky věnována řešení úspor nákladů v telekomunikacích, podobně jako při veletrhu INVEX v letech 1999 a 1998. Hlavním exponátem budou pobočkové ústředny ATEUS®-OMEGA a OMEGA Messaging Server, dále GSM brána Kompakt a dveřní komunikační systém ATEUS®-VRÁTNÍK KOMFORT.

Modulární pobočková ústředna ATEUS® -OMEGA

Celý systém byl vytvořen s cílem snížení telekomunikačních nákladů a zvýšení konkurenceschopnosti uživatele. Kromě linek veřejné telefonní sítě lze do ústředny ATEUS® -OMEGA integrovat rozhraní pro sítě ISDN, GSM a TCP/IP. Přes TCP/IP síť je ATEUS® -OMEGA také programována a dohledována. Modulární konstrukce umožňuje zástavbu do 56 portů. Směrování podle ceny snižuje celkové provozní náklady až o 50%. Ústředna umožňuje též přenos hlasu po privátní datové síti za pomoci směrovačů Vanguard společnosti Motorola (sítě Frame Relay, TCP/IP). OMEGA Messaging Server k ústředně přidružuje centrum pro posílání mailů, faxů, uchovávání hlasových zpráv a integruje vybavení pro volání přes IP síť.
Na mezinárodním veletrhu INVEX 99 získala ATEUS® -OMEGA jeden z Křišťálových disků.


GSM brána Kompakt

Jsme přesvědčeni, že GSM brána Kompakt, která šetří až 80% telefonních poplatků, může konkurovat podobným zařízením světových výrobců. Mezi přednosti brány Kompakt patří kvalitní linkové rozhraní pro připojení libovolné pobočkové ústředny nebo telefonního zařízení a integrovaný GSM modul SIEMENS M20.

ATEUS® -VRÁTNÍK KOMFORT

Je řešení komunikace mezi osobou u vstupu do objektu a Vámi přes pobočkovou ústřednu. ATEUS® -VRÁTNÍK KOMFORT má díky modulární konstrukci s běžnými tlačítky a numerickou klávesnicí v kombinaci s běžnými domovními telefony a videotelefony téměř neomezené aplikační možnosti. Na konci roku 1999 byla pod názvem ATEUS®- Dorozumívací zařízení pro výtahy uvedena na trh varianta zařízení, která zajišťuje nouzovou komunikaci mezi kabinou výtahu a dispečerem servisní organizace.

Společnost 2N, český výrobce telekomunikační techniky, patří mezi Českých 100 nejlepších firem v hodnocení společnosti Comenius a kromě České republiky prodává své produkty na Slovensku, Ukrajině a v řadě dalších světových, zejména východoevropských států.

Další informace o představených produktech a službách můžete získat na internetu nebo v oddělení propagace 2N. Rádi se Vám budou věnovat :

2N spol. s r.o. - oddělení propagace, Modřanská 621, 143 01 Praha 4
Robert Peška - editor, telefon: 02 / 613 01 603
Irena Neumannová - vedoucí propagace
TEL 02 / 613 01 601, 0603-205757
FAX 02 / 613 01 999

http://www.tel-2n.cz
propagace@tel-2n.cz

Tisková zpráva společnosti 2N

Článek ze dne 20. ledna 2000 - čtvrtek