logo itpoint.cz

Společnost 2N, český výrobce telekomunikační techniky, představí v expozici Z 10 na letošním veletrhu INVEX v Brně novou řadu produktů pro úsporné telefonování

2N patří mezi Českých 100 nejlepších firem v hodnocení společnosti Comenius. Má zaveden a úspěšně certifikován systém řízení kvality dle ISO 9001 ...

Call Centrum ATEUS®-OMEGA - otevřete dveře svým zákazníkům!

Call Centrum ATEUS®-OMEGA umožňuje malým a středním firmám vybudovat moderní obchodní centrum za přijatelnou cenu. Propojením telefonní ústředny s databází klientů ve Vašem PC programem Call Centra pro podporu evidence obchodních případů získáte vysoce efektivní nástroj pro řízení vztahů se zákazníky (CRM - Customer Relationship Management - řízení vztahů se zákazníky) a prodejních akcí. Díky Call Centru poskytne firma lepší služby svým současným klientům a získá nástroj k úspěšnému oslovení potenciálních zákazníků. Jinými slovy získá tak náskok před svou konkurencí.
S CRM Call Centrum využijete na 100% své obchodní příležitosti :

Základem systému je to, že ústředna ATEUS®-OMEGA identifikuje číslo přícházejícího hovoru a porovná ho s telefonními čísly v databázi. Po nalezení odpovídajícího záznamu vybere operátora, kterému obchodní případ přísluší, hovor mu spojí a současně mu zobrazí vybrané údaje o klientovi na monitoru jeho PC. Ve chvíli, kdy začne vyzvánět telefon, má operátor kompletní informaci o volajícím na monitoru svého počítače!

ATEUS®-KOMPAKT - ucelená řada GSM bran

GSM brány ATEUS®-KOMPAKT představují ideální řešení pro uživatele digitálních i analogových PbÚ, pro střední a malé firmy bez PbÚ, poplachová hlášení EZS a automatické řízení obvodů i sítě alternativních operátorů telekomunikačních služeb. Kromě výrazné úspory telefonních poplatků (až 80%) je uživatelům k dispozici řada nových služeb: přenos služeb sítě GSM na telefony ISDN i na běžné telefony; přenos SMS zpráv a dat; dálkový dohled a programování bran pomocí SMS zpráv.

 GSM brány ATEUS®-KOMPAKT Novinkou je také řízení a sledování obvodů SMS zprávami, které otevírá nové technické možnosti dálkového řízení a sledování řídících obvodů, EZS i domácích aplikací, jako například spínání topení, osvětlení, zavlažování apod.

Brána ATEUS®-KOMPAKT ISDN, připojená na port ISDN pobočkové ústředny, převádí služby ze sítě GSM na účastnické terminály ISDN. Vedle úsporného telefonování navíc získáte: přenos čísla volajícího na/z GSM sítě (CLIP); zobrazení stavu spojení; zobrazení ceny hovoru (AOC); odesílání a příjem SMS zpráv na ISDN telefonu a záznam tarifikačních údajů.

ATEUS®-KOMPAKT ISDN LCR automat

Brána ATEUS®- KOMPAKT ISDN LCR je samostatné zařízení, které automaticky směruje hovory ze vstupní linky do sítě GSM nebo ISDN. Směrování hovorů zajišťuje programový algoritmus "Šetřící automat", který provádá analýzu volby a podle nastavených parametrů rozhoduje o tom, kterou z cest využije pro budování hovoru. Šetřící automat zohledňuje také nastavené doby silného a slabého provozu jednotlivých sítí.

Brána je určena pro připojení ke koncovým terminálům ISDN i na výstup pobočkových telefonních ústředen.
ATEUS®- KOMPAKT ISDN LCR automat lze např. využít jako směrovač hovorů do sítí alternativních operátorů. Zařízení v tomto případě analyzuje vytáčené číslo na vstupující lince, vybere operátora pro provedení hovoru, sestaví nové číslo (vstupní číslo k operátorovi, PIN, volané číslo apod.) a vybuduje spojení.

ATEUS®-KOMFORT 2000 - dveřní komunikátor

Dveřní komunikační systém ATEUS®-KOMFORT, uvedený na trh na jaře roku 2000, si za půl roku prodeje získal stovky spokojených zákazníků a přesvědčil mnoho montážních firem o svých výhodách a kvalitě.

ATEUS®-KOMFORT 2000 je dveřní komunikátor, navržený speciálně pro připojení k telefonní síti libovolné pobočkové ústředny bez nutnosti budování zdvojených rozvodů pro domovní telefony. Jeho prostřednictvím příchozí návštěva volá na Vaše stávající telefonní přístroje. Modulární konstrukce komunikátoru ATEUS®-KOMFORT 2000 umožňuje vybudovat systém na míru potřebám uživatele s různými ovládacími prvky. Jednostisková prosvětlená tlačítka pro přímé a snadné volání mohou být doplněna numerickou klávesnicí pro volání na libovolnou pobočku ústředny či číslo ve veřejné síti nebo kódovým zámkem.  dveřní komunikační systém ATEUS®-KOMFORT

Call Centrum ATEUS®-OMEGA, GSM brána ATEUS®-KOMPAKT ISDN a dveřní komunikační systém ATEUS®-KOMFORT jsou přihlášeny do prestižní soutěže o Křišťálový disk.

Společnost 2N, český výrobce telekomunikační techniky, patří mezi Českých 100 nejlepších firem v hodnocení společnosti Comenius. Má zaveden a úspěšně certifikován systém řízení kvality dle ISO 9001. Na Slovensku a Ukrajině má své dceřinné společnosti. 2N dodává své produkty do mnoha evropských, ale i některých světových států. Pobočkové ústředny ATEUS-OMEGA a další produkty jsou certifikovány pro export do zemí Evropské unie.

Těšíme se na Vaši návštěvu naší expozice Z10 na INVEXu.

tisková zpráva

Článek ze dne 4. října 2000 - středa