logo itpoint.cz

V rámci programu Alcatel Business Partner Program pořádá Alcatel zahraniční pětidenní certifikované školení v Německu

Nechte se vyškolit v partnerském programu. Jedná se o pětidenní školení pořádané firmou Azlan v Německu. V případě hromadného zájmu lze toto školení pořádat i v České republice ...

Obsah školení

1. Školení Alcatel
2. New Hire Channel Training Alcatel
3. Produkty Alcatel
4. Nové produkty Alcatel
5. Azlan & Alcatel informační sada

 1. Partnerský program Alcatel
  Vážení obchodní přátele, rádi bych Vás seznámili s možností účasti na certifikovaném školení firmy Alcatel v partnerském programu Alcatel Business Partner Program. Potřebujete lepší cenu než Vaše konkurence? Lepší servis a podmínky? Nechte se vyškolit v partnerském programu. K tomu, aby prodejce v tomto programu dosáhl určitého stupně ocenění, musí mít předepsaný počet certifikovaných techniků, který zaručí Vašim zákazníků určitý nadstandart služeb. Jedná se o pětidenní školení pořádané firmou Azlan v Německu. V případě hromadného zájmu lze toto školení pořádat i v České republice. Vaše dotazy nebo bližší informace Vám rádi sdělíme na vyžádání.
 2. New Hire Channel Training Alcatel
  Zveme Vás také na školení, které bezplatně pořádá firma Alcatel pro naše partnery. Máte možnost si vybrat z níže uvedených lokalit. V závorce je uveden jazyk, ve kterém proběhne školení.

  04/07 - 07/07 : France, Colombes (French)
  04/07 - 07/07 : Germany, Stuttgart (German)
  04/07 - 07/07 : Belgium, Zaventem (English)

  Dozvíte se nové informace o produktech, servisu a marketingu firmy Alcatel. Seznámíte se přímo se zaměstnanci firmy Alcatel, ale poznáte také svoji konkurenci. Počet návštěvníků z jednotlivých firem není omezen. Další informace na vyžádání.
 3. Produkty Alcatel
  Firma Alcatel po akvizici nových společností vstupuje razantně na náš trh s nabídkou aktivních prvků. Všechny tyto produkty lze bez nadsázky zařadit do takzvané kategorie "High-End" a to včetně nové "nejnižší" řady shotovatelných switchrouterů. Na opačné straně nabídky najdete telefonní ústřednu a datový směrovač v jednom zařízení, která výrazně snižuje investice při pořizování. Bližší informace o produktech najdete na www.ind.alcatel.com .
 4. Nové produkty Alcatel
  OS-6024 je nová řada modulárních stohovatelných switchrouterů určených hlavně pro menší sítě s důrazem na rychlost a bezpečnost komunikace. Switch umožňuje připojení až k 96 portům 10/100 Ethernet, možnost dokoupení Gigabitových a nebo ATM uplinků. Web management, Alcatel VLAN, jeden management slot, dva volitelné modulární sloty, 12K MAC addresses.
  Vyžádejte si u nás Vaší startovací cenu!
 5. Informační sada Azlan & Alcatel
  Máme pro Vás k dispozici informační sadu o produktech a službách firmy Alcatel.

  Obsahuje :

  Tištěný katalog Enterprise Products
  CD katalog Enterprise Products
  Publikaci Switching Book II
  Azlan časopis Traffic
  Brožury řešení

V případě Vašeho zájmu o Info-Pack kontaktujte naše obchodní oddělení.

Azlan & Alcatel Team
alcatel.cz@azlan.co.uk
http://www.azlan.cz

tisková zpráva

Článek ze dne 3. května 2000 - středa