logo itpoint.cz

Vánoční dárky mobilních operátorů mají přilákat co nejvíc nových zákazníků

Stejně jako v loňském roce připravili mobilní operátoři několik vánočních dárků, které mají společnostem v předvánočním období pomoci získat co největší podíl nových zákazníků.

EuroTel nabízí společně s předplacenou službou Go všem zákazníkům speciální dárek - kupón v hodnotě 300 Kč v každé sadě. Dále Go představuje čtyři nové sady, které obsahují další dárek - náhlavní soupravu (tzv. bondovku) nebo veselý obal na mobilní telefon. Právě náhlavní souprava přichází jako přesně načasovaný dárek, kvůli nově přijatému zákonu o zákazu řízení motorového vozidla s mobilním telefonem v ruce, který by měl brzy vstoupit v platnost, uvedl tiskový mluvčí společnosti Jan Kučmáš.

Zástupce generálního ředitele společnosti EuroTel Alexander Winkler připomněl, že nejprodávanější předplacenou službou se loni stalo právě Go - během listopadu a prosince se prodalo více než 180 000 těchto předplacených sad.

Společnost RadioMobil v tomto nejsilnějším nákupním období nabízí ke každé koupené sadě nebo předplacené kartě Twist batoh značky Reebok, přibližně v ceně 1 250 Kč. Nabídka však platí pouze do vyprodání zásob. Zákazníci, kteří si aktivují některý z tarifních programů, obdrží podobně jako u EuroTelu tzv. bondovku. Každý, kdo si ve značkových prodejnách Paegasu koupí sadu hands free, bude mít nárok na její instalaci do automobilu zdarma.

I nejmladší operátor Český Mobil připravuje vánoční dárečky. Zatím to ponecháváme jako překvapení, podrobnosti oznámíme po 10. listopadu, sdělil tiskový mluvčí firmy Igor Přerovský. Upřesnil, že pro nové zákazníky Oskar v předvánočním období připravuje několik zvláštních programů či speciálních vánočních dárků.

 Česká informační agentura
pk

Článek ze dne 3. listopadu 2000 - pátek