wwwvoicegatecz"/> VOICE GATE poslechněte si své e-maily
logo itpoint.cz

VOICE GATE - poslechněte si své e-maily

Nemusíte vlastnit počítač s připojením na Internet, nebo mobilní telefon s technologií WAP. Stačí se pouze zaregistrovat na www.voicegate.cz a potom už jen vytočit telefonní číslo 02/96 33 33 85 a VOICE GATE přečte e- maily za Vás.

Společnost CIT, spol. s r.o. za přispění CZCOM s.r.o. / World Online spustila před třemi měsíci Internetový projekt s názvem VOICE GATE. Jedná se o projekt pomocí kterého je možné nechat si přehrát své e-maily po telefonu. Nemusíte vlastnit počítač s připojením na Internet, nebo mobilní telefon s technologií WAP. Stačí se pouze zaregistrovat na www.voicegate.cz a potom už jen vytočit telefonní číslo 02/96 33 33 85 a VOICE GATE přečte e- maily za Vás. Tato služba je poskytována všem uživatelům Internetu ZDARMA!

Od 25. září, kdy byl projekt VOICE GATE představen, se do této služby zaregistrovalo již více než 3800 uživatelů a jejich počet se neustále zvyšuje. Tuto službu používá denně více než 250 lidí, kteří si pomocí svého telefonu nechávají číst e-maily. VOICE GATE nejvíce využívají muži (86%) ve věku mezi 20 až 30 lety (40%), se středoškolským vzděláním (49%), kteří pracují v oblasti IT (20%). Uživatelé této služby se rekrutují především z Prahy a jejího okolí (37%), dále pak ze Severních Čech (10%), Severní (11%) a Jižní (10%) Moravy. Nejmladšímu uživateli VOICE GATE je teprve devět let, oproti tomu nejstarší uživatel letos oslavil sedmdesátku.

Pro snadnější registraci uživatelů do VOICE GATE, jsme přidali funkci automatického vyplňování POP3 serveru. V podstatě to znamená, že dnes již nemusíte složitě zjišťovat POP3 server e-mailové schránky, stačí pouze vyplnit Vaší e-mailovou adresu a VOICE GATE automaticky doplní správný POP 3 server ze své databáze.

Na začátek příštího roku chystáme pro uživatele VOICE GATE novinku, která významným způsobem rozšíří dosavadní funkce tohoto systému.

Pokud Vás náš projekt VOICE GATE zaujal a chcete získat podrobnější informace, kontaktujte nás.

Jan KOUBÍK, marketing
TEL    : 02-24 32 22 22
e-mail :  jan.koubik@cit.cz

tisková zpráva

Článek ze dne 21. prosince 2000 - čtvrtek