logo itpoint.cz

Aliatel nabízí již všechny typy telefonních hovorů

Vedle hovorů místních, meziměstských a mezinárodních, umožňuje Aliatel nově volání do sítí všech tuzemských mobilních operátorů.

Všechny typy hovorů již poskytuje telekomunikační společnost Aliatel. Vedle hovorů místních, meziměstských a mezinárodních, umožňuje Aliatel nově volání do sítí všech tuzemských mobilních operátorů.

Současnou sumu 7,90 Kč korun za minutu hovoru do sítí mobilních operátorů pokládají však zástupci společnosti za neoptimální. Marketingový ředitel Aliatelu Aleš Růžička předpokládá, že po uzavření propojovacích dohod s mobilními operátory dojde k výraznému snížení cen poplatků za volání do jejich sítí.

Veškeré hlasové služby Aiatelu jsou tarifikovány sekundově, což oproti impulzové tarifikaci může představovat úsporu na telefonních
poplatcích.

Licence na veřejné telefonní služby byla udělena Aliatelu jako první společnosti v ČR. Zálohovaná celoplošná telekomunikační síť činí ze společnosti dobře připraveného alternativního telekomunikačního operátora na českém trhu. Aliatel je provozovatelem pevné sítě na telekomunikačním trhu v ČR, jehož služby jsou certifikovány ISO 9001.

 Česká informační agentura
haf

Článek ze dne 17. dubna 2001 - úterý