logo itpoint.cz

Aliatel rozšiřuje nabídku služby Business Call Smart o možnost hovorů do sítí všech tuzemských mobilních operátorů

S Eurotelem, RadioMobilem i Českým Mobilem má Aliatel již prakticky plné propojení. Vše je vyřešeno na technické bázi, o přesném znění propojovacích dohod se všemi třemi operátory se stále jedná.

Od 1. června začala telekomunikační společnost Aliatel v rámci své telefonní služby Business Call Smart poskytovat, kromě již fungujících meziměstských a mezinárodních hovorů, také hovory do sítí všech tuzemských mobilních operátorů. Dosud byly hovory do mobilních sítí zahrnuty pouze v nabídce služby Business Call Direct.

Cena nově nabízených hovorů do všech tří mobilních sítí, Eurotel, Paegas a Oskar, je 6,50 Kč/min. (bez DPH), mimo špičku i ve špičce. Všechny hovory jsou hned od začátku zpoplatňovány sekundově, nikoli po impulzech, což pro zákazníka představuje další významnou úsporu telefonních poplatků. Ve srovnání s dominantním operátorem tak činí skutečná úspora za 2-3minutový hovor do mobilní sítě průměrně 20%.

"Propojení se všemi třemi mobilními sítěmi je uskutečněno na operátorské úrovni. Ve srovnání s jinými telekomunikačními operátory jsme tak schopni zajistit zákazníkům všechny kvalitativní parametry, které telefonní služba musí podle telekomunikačního zákona splňovat," uvádí Jaroslav Beneš, manažer oddělení rozvoje hlasových služeb společnosti Aliatel.

Kromě zavedení hovorů do mobilních sítí je novinkou také možnost nákupu služby Business Call Smart prostřednictvím Internetu (na adrese www.aliatel.cz) nebo Kontaktního centra na tel. čísle 02/2525 2525.

ALIATEL a.s. poskytuje v garantované kvalitě široký výběr spolehlivých telefonních, datových a internetových služeb. Aliatel je prvním provozovatelem pevné sítě na telekomunikačním trhu v ČR, jehož služby jsou certifikovány ISO 9001. Společnost disponuje špičkovou, plně zálohovanou celoplošnou transportní sítí, která využívá nejmodernější technologie.

 www.aliatel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 12. června 2001 - úterý