logo itpoint.cz

Aliatel se stal vítězem tendru na dodávku komplexních telekomunikačních služeb pro pojišťovnu Uniqua

Aliatel bude následující dva roky zajišťovat pro Uniqua pojišťovnu služby hlasové (Business Call Direct), datové (Business IP) a internetové (Speedline).

Dne 1. října 2001 byla podepsána smlouva mezi společnostmi Aliatel a Uniqua o dodávce komplexních telekomunikačních služeb. Podepsání smlouvy bylo završením náročného výběrového řízení, které přední česká pojišťovna vyhlásila v srpnu tohoto roku.

Aliatel bude následující dva roky zajišťovat pro Uniqua pojišťovnu služby hlasové (Business Call Direct), datové (Business IP) a internetové (Speedline).

"Jsme si vědomi toho, že před námi stojí velký úkol - dostát očekáváním tak náročného zákazníka," říká generální ředitel Aliatelu Jiří Hubka, a pokračuje : "Odvážím se však tvrdit, že např. náš systém přenosu dat, využívající technologie MPLS, přinese partnerovi o řád kvalitnější služby, než na jaké byl doposud zvyklý. Spojením všech zvolených typů služeb pak zákazník získá komplexní, spolehlivé a maximálně efektivní řešení všech svých telekomunikačních potřeb."

Výběrového řízení se účastnily čtyři firmy. Hlavními kritérii výběru byly komplexnost řešení, jeho efektivita a v neposlední řadě spolehlivost.

 www.aliatel.cz
tisková zpráva

 www.uniqua.cz

Článek ze dne 19. října 2001 - pátek

300 aut a modelů trabantů v budově STK. Vhodné pro rodiny s dětmi. Pobavte se !
Webstránky zdarma, domény, hosting. Tarify od 0 Kč, domény CZ, EU, COM atd.
Skvělá ochrana před Viry&Malwarem. 30-Denní zkušební verze stahuj teď!