Aliatel zprovoznil službu bezplatného volání Aliatel Profit Call 800

Zřízení služby Profit Call 800 je rychlé a jednoduché. Lze ji zřídit jak pro jednu telefonní stanici, tak např. pro zákaznické Call centrum. Pro uspokojení specifických potřeb zákazníků nabízí společnost Aliatel možnost individuálních řešení konfigurace služby.

V současné době již velké množství firem využívá jako jeden ze svých marketingových nástrojů službu bezplatného volání prostřednictvím čísel 0800, tj. hovory na účet volaného. Na základě cenového rozhodnutí Českého telekomunikačního úřadu ze září 2001 a po delších jednáních o propojení bude tuto službu poskytovat také nezávislý operátor - společnost Aliatel a.s.

Od 3. 12. 2001 nabízí Aliatel nový produkt Profit Call 800, což je služba bezplatného volání ze všech veřejných telefonních sítí v celé republice. Náklady spojené se zřízením a jednotlivými hovory hradí volaný, tedy společnost, která příslušnou telefonní linku využívá. Tato služba pro ni představuje výhodný, cenově přijatelný a velmi efektivní způsob komunikace se zákazníky, zaměstnanci nebo obchodními partnery. Těm přináší snadný, spolehlivý a především bezplatný přístup ke službám a informacím.

Zřízení služby Profit Call 800 je rychlé a jednoduché. Lze ji zřídit jak pro jednu telefonní stanici, tak např. pro zákaznické Call centrum. Pro uspokojení specifických potřeb zákazníků nabízí společnost Aliatel možnost individuálních řešení konfigurace služby.

Pro klienty Aliatelu jsou připraveny motivační a věrnostní nabídky, stejně jako řada dalších výhod - možnost výběru telefonního čísla (zlatá čísla), finanční spoluúčast na propagaci zvolených telefonních čísel, podrobný výpis příchozích hovorů zdarma, dostupnost ze sítí všech operátorů v ČR, zákaznická podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a informace o telefonním provozu a vyúčtování prostřednictvím webových stránek.

ALIATEL a.s. poskytuje v garantované kvalitě široký výběr telefonních, datových a internetových služeb. Společnost disponuje robustní, plně zálohovanou transportní sítí pokrývající celé území České republiky. Je držitelem certifikátu ISO 9001.

 www.aliatel.cz
tisková zpráva

Článek ze dne 4. prosince 2001 - úterý

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...