Altron expanduje do Polska

Druhé zahraniční zastoupení zprovoznila společnost Altron, která podniká v oblasti systémů záložního napájení. Pobočka společnosti byla otevřena ve Varšavě a český Altron je jejím stoprocentním vlastníkem. Firma již působí na slovenském trhu a rozšíření na polský trh je součástí dlouhodobé rozvojové strategie firmy pro střední a východní Evropu.

Praha, 23. listopadu 2001 - Společnost Altron, a. s. otevřela 15. října 2001 novou oficiální pobočku ve Varšavě. Po Slovenské kanceláři jde o druhé mezinárodní zastoupení lídra českého trhu v oblasti systémů záložního napájení. Stoprocentním vlastníkem polské pobočky je český Altron, a.s.

Hlavní činností pobočky Altronu v Polsku je poskytování kompletních řešení v oblasti záložního napájení a dodávky motorgenerátorů, které se vyrábějí v dceřinné společnosti Altronu – KVR Technik, s. r. o. v Hořovicích. Altron Polska se bude orientovat především na zákazníky z oblasti telekomunikací, bankovnictví, informačních technologií, leteckého provozu a maloobchodních řetězců. Po významné zakázce pro NATO, ve spolupráci se společností Telenor, je otevření pobočky v Polsku dalším potvrzením role Altronu coby mezinárodního dodavatele systémů pro uživatelskou pohodu elektronických zařízení.

"Expanze společnosti na rozsáhlý polský trh je součástí dlouhodobé rozvojové strategie Altronu pro střední a východní Evropu," říká generální ředitel společnosti Altron Milivoj Uzelac a dodává : "v současné době pracujeme na vyhodnocení bonity dalších trhů střední a východní Evropy."

Na základě spolupráce Altronu s varšavskou kanceláří České agentury na podporu exportu CzechTrade se bude společnost v nejbližších dnech prezentovat na dvou mezinárodních výstavách: Investcity a Poleko v Poznani, ve dnech 20.- 23. listopadu 2001 a Supermarket 2001 ve Varšavě, ve dnech 29. - 30. listopadu 2001. Polský trh, který je přibližně čtyřikrát větší než český, nabízí dnes desetiletému Altronu podmínky pro to, aby se stal skutečnou středoevropskou špičkou a navázal tak na svou tradici v Česku a na Slovensku.

O Altron a. s.

Altron a.s. je největší společností na českém a slovenském trhu a jediný "end to end power availibility solutions provider" orientovaný na kompletní řešení a dodávky v oblasti záložních systémů. Altron je firma s desetiletou zkušeností a poskytuje své služby nejrenomovanějším společnostem na území celé České i Slovenské republiky. Nabízí svým zákazníkům řešení s vysokou přidanou hodnotou postavená na produktech renomovaných světových výrobců. Jde především o zdroje UPS, DC systémy, přesnou klimatizaci, motorgenerátory, bezúdržbové baterie, služby a servis, monitoring a komunikaci s výpočetní technikou. Při implementaci záložních systémů používá Altron, a.s. produkty předních světových firem jako jsou APC, GE Digital Power IMV, Caterpillar a rovněž špičkové motorgenerátory Progen z produkce své dceřinné společnosti KVR Technik.

tisková zpráva

Článek ze dne 23. listopadu 2001 - pátek

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...