logo itpoint.cz

Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí hledá dodavatele řešení nákladového modelu LRIC

Úkolem je vytvoření nákladového modelu LRIC (Long Run Incremental Cost) pro stanovení cen za propojení pevných veřejných telekomunikačních sítí.

Vaším úkolem bude vytvoření nákladového modelu LRIC (Long Run Incremental Cost) pro stanovení cen za propojení pevných veřejných telekomunikačních sítí.

Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí hledá právnickou nebo fyzickou osobu, která by ve spolupráci s jejími experty vytvořila českou podobu nákladového modelu LRIC (Long Run Incremental Cost). Ten by měl poskytnout řešení pro stanovení
cen za propojení pevných veřejných telekomunikačních sítí, které bylo největším problémem při dosavadních jednáních alternativních operátorů s Českým Telecomem.

Termín pro dokončení tohoto úkolu je září 2001 s následným testováním od října. Poté by měl být model LRIC připraven k použití od 1.1. 2001 při stanovení cen vzájemného propojení telekomunikačních sítí operátorů.ítí) od 1.1.2002.

Podrobné info k zadání lze získat prostřednictvím kontaktů :

Uzávěrka pro zaslání nebo osobní předání nabídek je 15. únor 2001. S uchazeči, kteří splní příslušné požadavky bude proveden do konce února 2001 pohovor.

 www.apvts.cz

Článek ze dne 31. ledna 2001 - středa

Začínáme s kolaborativními roboty