asp1000 a IOL uvádějí balíček aplikačních služeb s internetovým připojením pro malé a střední společnosti

Vedoucí poskytovatel aplikačních služeb společnost asp1000, s.r.o., a jeden z největších poskytovatelů internetového připojení v ČR INTERNET OnLine, organizační jednotka ČESKÉHO TELECOMU uvádějí speciální balíček aplikačních služeb pro vybrané zákazníky IOL.

Vedoucí poskytovatel aplikačních služeb společnost asp1000, s.r.o., a jeden z největších poskytovatelů internetového připojení v ČR INTERNET OnLine, organizační jednotka ČESKÉHO TELECOMU uvádějí speciální balíček aplikačních služeb pro vybrané zákazníky IOL.

Po dobu 6 měsíců od 1. prosince budou společnostem využívajícím internetové připojení IOL Fixed Line poskytnuty aplikační služby v hodnotě až 10 000 Kč měsíčně zdarma. Tato nabídka umožňuje malým a středním společnostem využívat přístup k řešením typickým pro velké podnikové informační systémy. Aplikační služby asp1000 jsou zaměřeny na problémy, které pálí právě segment malých a středních společností - jak zajistit týmovou spolupráci rozptýlených zaměstnanců, jak se dozvědět co jejich zákazníci chtějí a dát jim pocit, že je o ně dobře postaráno a jak efektivněji komunikovat s dodavateli a potencionálními zákazníky bez zbytečného několikahodinového telefonování či faxování.

Fred Ledbetter, viceprezident ČESKÉHO TELECOMU, a.s. - Imaginet, o.z., majoritního investora asp1000, k tomu řekl "IOL a asp1000 jsou prvním společnostmi na českém trhu, které jsou společně schopny nabídnout praktický, cenově přijatelný balíček služeb, který dovoluje malým a středním společnostem maximálně využít potencionál Internetu především v oblasti zjednodušení administrativy, sdílení informací a komunikace se zákazníky, dodavateli nebo spolupracovníky. A to vše 24 hodin denně 7 dní v týdnu."

"Těší nás, že se ASP model začíná prosazovat i v České republice." vysvětluje Manfred Joseph generální ředitel asp1000 a pokračuje: "Jeho nespornými výhodami jsou především flexibilita a efektivita vynakládaných prostředků - jako společnost můžete rozšiřovat a snižovat využití aplikační služby v závislosti na Vašich potřebách. A pro mnoho firem je to významné odlehčení, pokud mohou využít našich aplikací s dodávanou zákaznickou podporou bez starostí s drahými implementačními projekty, údržbou hardware a desítky dalších problémů vyskytujících se u klasických instalací."

Jednotlivé aplikační služby nabízené společností asp1000 v uvedeném produktovém balíčku zahrnují :

  • WorkTeam umožňuje spolupracovat jako tým i na dálku. Je to jakási virtuální kancelář, ve které nikdy nekončí pracovní doba, má špičkové administrativní pracovníky a ten nejlepší archivační systém, jaký může být. Zaměstnanci mohou kdykoliv "zajít" do kanceláře a vyzvednout si zde potřebný dokument, předat nejnovější zprávy nebo pokračovat v dlouhé debatě - z webového prohlížeče kdekoliv na světě.

  • WorkTeam CRM je jako virtuální kancelář s nepřetržitou pracovní dobou, špičkovými administrativními zaměstnanci a nejnovějším systémem pro správu souborů. Díky své dostupnosti všude tam, kde je možnost internetového připojení, si můžete být jisti, že ty nejdůležitější informace mají k dispozici všichni klíčoví zaměstnanci, a to kdykoliv, takže se těžko stane, že někdo nemá o něčem přehled, protože nemohl najít potřebné informace. Trapné situace, kdy někam založíte údaje o potenciálních zákaznících či několikrát omylem voláte stejnému zákazníkovi, jsou již minulostí. Ani odchod zavedeného obchodního zástupce nemusí znamenat ztrátu jeho pečlivě schraňovaných kontaktů. Navíc, management má neustálý přehled o aktivitách svých podřízených, čímž se zjednodušují prognózy, a výkyvy v tržbách pro ně nebudou překvapením.

  • WebSurvey zbaví uživatele obtíží při tvorbě zákaznických dotazníků. Vytvořit nový dotazník je jednoduché, personalizovaně oslovovat respondenty už není noční můrou a získání výsledků je opravdu hladký proces, podpořený možností využít předvolených sestav. WebSurvey šetří čas i peníze jak při tvorbě a distribuci dotazníků, tak eliminuje chyby při přepisování z špatně čitelných záznamů.

  • WebAuction pomáhá malých a středních firmám ušetřit čas a peníze zjednodušením a urychlením nákupních a prodejních procesů. Komunikace s dodavateli se stane jednodušší - již žádné nekonečné faxování a telefonování kvůli nejlepší ceně. Časově náročná výběrová řízení se zrychlí, dodavatelé budou soupeřit o vaši zakázku on-line bez zbytečné administrativy. Problémy s prodejem skladových přebytků či neprodaného "last minute" zájezdu jsou bez váhání vyřešeny prodejní aukcí on-line.
 www.telecom.cz   www.asp1000.cz

tisková zpráva

Článek ze dne 5. prosince 2001 - středa

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Moderní trendy a zapojení ICT technologi...

Ještě dokonalejší vzdálená správa koncov...

Benefice ArtForum ICZ pomáhá projektu Mů...

V INVENTI pracuje 25 procent žen - dvojn...

SAS Visual Analytics v cloudu za zvýhodn...

Prestižní evropská cena za rozvoj cloudo...

RAD Studio 10.2 s podporou Linuxu

Digitalizace a Průmysl 4.0 v praxi

ČTÚ vyhlásil aukci kmitočtů v pásmu 3,7 ...

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...