asp1000 a IOL uvádějí balíček aplikačních služeb s internetovým připojením pro malé a střední společnosti

Vedoucí poskytovatel aplikačních služeb společnost asp1000, s.r.o., a jeden z největších poskytovatelů internetového připojení v ČR INTERNET OnLine, organizační jednotka ČESKÉHO TELECOMU uvádějí speciální balíček aplikačních služeb pro vybrané zákazníky IOL.

Vedoucí poskytovatel aplikačních služeb společnost asp1000, s.r.o., a jeden z největších poskytovatelů internetového připojení v ČR INTERNET OnLine, organizační jednotka ČESKÉHO TELECOMU uvádějí speciální balíček aplikačních služeb pro vybrané zákazníky IOL.

Po dobu 6 měsíců od 1. prosince budou společnostem využívajícím internetové připojení IOL Fixed Line poskytnuty aplikační služby v hodnotě až 10 000 Kč měsíčně zdarma. Tato nabídka umožňuje malým a středním společnostem využívat přístup k řešením typickým pro velké podnikové informační systémy. Aplikační služby asp1000 jsou zaměřeny na problémy, které pálí právě segment malých a středních společností - jak zajistit týmovou spolupráci rozptýlených zaměstnanců, jak se dozvědět co jejich zákazníci chtějí a dát jim pocit, že je o ně dobře postaráno a jak efektivněji komunikovat s dodavateli a potencionálními zákazníky bez zbytečného několikahodinového telefonování či faxování.

Fred Ledbetter, viceprezident ČESKÉHO TELECOMU, a.s. - Imaginet, o.z., majoritního investora asp1000, k tomu řekl "IOL a asp1000 jsou prvním společnostmi na českém trhu, které jsou společně schopny nabídnout praktický, cenově přijatelný balíček služeb, který dovoluje malým a středním společnostem maximálně využít potencionál Internetu především v oblasti zjednodušení administrativy, sdílení informací a komunikace se zákazníky, dodavateli nebo spolupracovníky. A to vše 24 hodin denně 7 dní v týdnu."

"Těší nás, že se ASP model začíná prosazovat i v České republice." vysvětluje Manfred Joseph generální ředitel asp1000 a pokračuje: "Jeho nespornými výhodami jsou především flexibilita a efektivita vynakládaných prostředků - jako společnost můžete rozšiřovat a snižovat využití aplikační služby v závislosti na Vašich potřebách. A pro mnoho firem je to významné odlehčení, pokud mohou využít našich aplikací s dodávanou zákaznickou podporou bez starostí s drahými implementačními projekty, údržbou hardware a desítky dalších problémů vyskytujících se u klasických instalací."

Jednotlivé aplikační služby nabízené společností asp1000 v uvedeném produktovém balíčku zahrnují :

  • WorkTeam umožňuje spolupracovat jako tým i na dálku. Je to jakási virtuální kancelář, ve které nikdy nekončí pracovní doba, má špičkové administrativní pracovníky a ten nejlepší archivační systém, jaký může být. Zaměstnanci mohou kdykoliv "zajít" do kanceláře a vyzvednout si zde potřebný dokument, předat nejnovější zprávy nebo pokračovat v dlouhé debatě - z webového prohlížeče kdekoliv na světě.

  • WorkTeam CRM je jako virtuální kancelář s nepřetržitou pracovní dobou, špičkovými administrativními zaměstnanci a nejnovějším systémem pro správu souborů. Díky své dostupnosti všude tam, kde je možnost internetového připojení, si můžete být jisti, že ty nejdůležitější informace mají k dispozici všichni klíčoví zaměstnanci, a to kdykoliv, takže se těžko stane, že někdo nemá o něčem přehled, protože nemohl najít potřebné informace. Trapné situace, kdy někam založíte údaje o potenciálních zákaznících či několikrát omylem voláte stejnému zákazníkovi, jsou již minulostí. Ani odchod zavedeného obchodního zástupce nemusí znamenat ztrátu jeho pečlivě schraňovaných kontaktů. Navíc, management má neustálý přehled o aktivitách svých podřízených, čímž se zjednodušují prognózy, a výkyvy v tržbách pro ně nebudou překvapením.

  • WebSurvey zbaví uživatele obtíží při tvorbě zákaznických dotazníků. Vytvořit nový dotazník je jednoduché, personalizovaně oslovovat respondenty už není noční můrou a získání výsledků je opravdu hladký proces, podpořený možností využít předvolených sestav. WebSurvey šetří čas i peníze jak při tvorbě a distribuci dotazníků, tak eliminuje chyby při přepisování z špatně čitelných záznamů.

  • WebAuction pomáhá malých a středních firmám ušetřit čas a peníze zjednodušením a urychlením nákupních a prodejních procesů. Komunikace s dodavateli se stane jednodušší - již žádné nekonečné faxování a telefonování kvůli nejlepší ceně. Časově náročná výběrová řízení se zrychlí, dodavatelé budou soupeřit o vaši zakázku on-line bez zbytečné administrativy. Problémy s prodejem skladových přebytků či neprodaného "last minute" zájezdu jsou bez váhání vyřešeny prodejní aukcí on-line.
 www.telecom.cz   www.asp1000.cz

tisková zpráva

Článek ze dne 5. prosince 2001 - středa

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Aktuální články

Profesionální bezdrátový prezentační sys...

Bezpečný a transparentní FORPSI cloud

Výzva operátorům ke změně cenové politik...

Budeme mít férové operátory i ceny za mo...

Ne všechna volání z ciziny jsou roaminge...

DNS obhájila prvenství a získala ocenění...

Multimediální zásuvky s konektory HDMI, ...

Nová řešení podpory dostupnosti různorod...

Moderní digitální kancelář bez šanonů

Současné a budoucí IT trendy na konferen...

Zálohování firemních dat s dvojnásobnou ...

Co je nového v české verzi Dynamics NAV ...

Projekt NEN je ušit na míru IT společnos...

Jak na ochranu dat o tržbách

Dynamics 365 pomáhá obchodníkům zlepšova...

Mobilní bankovnictví ohrožuje SMS malwar...

Konference SUSE Expert Days 2017 pro pří...

Malý přenosný bluetooth reproduktor Polk...

Odpovědnost za ochranu dat zákazníků je ...

Digitální transformace s podporou VMware...