logo itpoint.cz

Bezplatná registrace připojení k internetu od WorldOnline

Společnost Tiscali/World Online nedávno představila svůj speciální účet, který je dostupný prostřednictvím modemu a telefonní linky a který začínajícím uživatelům internetu umožňuje zaregistrovat si svůj první bezplatný přístup okamžitě a přímo ze svého počítače.

Noví uživatelé internetu si nyní mohou zaregistrovat svůj bezplatný účet on-line prostřednictvím modemu a telefonní linky. První založení internetového účtu je nyní snazší než kdykoli předtím díky společnosti Tiscali/World Online, vedoucího poskytovatele internetových služeb v České republice.

Až donedávna neměli uživatelé možnost zaregistrovat si svůj první účet on-line z počítače, který předtím nebyl do internetu připojen. Nejrychlejším způsobem, jak si vytvořit svůj osobní účet on-line, byla právě registrace z počítače již připojeného do této celosvětové sítě - mohli jste například požádat přítele, navštívit internetovou kavárnu nebo využít připojení ve své kanceláři.

Společnost Tiscali/World Online nedávno představila svůj speciální účet, který je dostupný prostřednictvím modemu a telefonní linky a který začínajícím uživatelům internetu umožňuje zaregistrovat si svůj první bezplatný přístup okamžitě a přímo ze svého počítače. Proces přihlášení je velmi snadný, neboť vyžaduje zadání jediného telefonního čísla a několika jednoduchých údajů.

Chcete-li se poprvé přihlásit k internetu, pak vše, co musíte udělat, je nastavit příslušnou aplikaci na svém počítači, vytočit přístupové telefonní číslo 0971100811 a do přihlašovacího okna vložit následující údaje :

Jakmile se připojíte, zadejte do svého internetového prohlížeče adresu http://internet.wo.cz . Poté budete připojeni k registračním stránkám společnosti Tiscali/World Online, kde si můžete okamžitě zřídit svůj nový bezplatný přístup do internetu.

A to je vše, víc není třeba udělat. Jako uživatel bezplatného připojení Tiscali/World Online samozřejmě získáte veškeré výhody klienta předního poskytovatele internetových služeb v České republice, mezi které patří bezplatná e-mail schránka o velikosti 10 MB přístupná z kteréhokoli místa na světě či prostor pro umístění osobní webové stránky rovněž o velikosti 10 MB. Navíc se budete moci zapojit do jedinečného bonusového programu "World Plus" společnosti Tiscali/World Online, který uživatele odměňuje body za čas strávený on-line.

Nasbírané body je pak možné vyměnit za celou řadu zajímavých dárků. Tento měsíc navíc Tiscali/World Online představila novou verzi bonusového programu "World Plus" a zároveň přichystala atraktivní soutěž pro všechny své registrované uživatele, v níž jeden šťastný výherce získá nejen prázdniny svých snů kdekoli ve světě, ale i digitální fotoaparát, díky němuž si bude moci své zážitky z cest zaznamenat.

Bezplatné připojení do internetu od společnosti Tiscali/World Online můžete získat rovněž instalací z registračního CD, které si můžete objednat na bezplatné telefonní lince zákaznického servisu Tiscali/World Online 0800 184 184. Stávající uživatelé internetu si mohou bezplatný účet založit přímo na stránkách společnosti Tiscali/World Online na adrese www.worldonline.cz .

Bližší informace o službách a produktech společnosti Tiscali/World Online jsou rovněž k dispozici na WWW stránkách společnosti na adrese www.worldonline.cz nebo na bezplatné telefonní lince zákaznického centra Tiscali/World Online 0800 184 184.

Článek ze dne 13. dubna 2001 - pátek