logo itpoint.cz

BSC Praha představila dne 24. ledna 2001 novou verzi celopodnikového informačního systému s názvem OneWorld Xe

Firma je od roku 1992 obchodním partnerem americké společnosti J. D. Edwards a na náš trh dodává a implementuje její softwarové systémy třídy ERP ...

Společnost BSC Praha představila dne 24. ledna 2001 novou verzi celopodnikového informačního systému s názvem OneWorld Xe. BSC Praha je od roku 1992 obchodním partnerem americké společnosti J. D. Edwards a na náš trh dodává a implementuje její softwarové systémy třídy ERP.

Na začátku spolupráce se jednalo o úspěšný systém WorldSoftware pro počítače IBM AS/400, v posledních třech letech pak nabízí moderně technologicky pojatý sytém OneWorld provozovaný na zařízeních všech předních hardwarových dodavatelů.

OneWorld má několik úspěšných instalací také v České republice. Společnost J. D. Edwards společně s BSC Praha uvedla dne 24. ledna na český a slovenský trh jeho novou verzi - OneWorld Xe, který OneWorld rozšiřuje zejména o nové funkce podporující využívání internetu a e-businessu.

S novinkami v oblasti ERP aplikací, se kterými společnost J.D.Edwards a BSC Praha přicházejí, se přišli seznámit nejen stávající zákazníci, ale také zástupci firem, které o změně teprve uvažují. Krátkými prezentacemi zněla především myšlenka "colaborative comerce" a s tím spojená flexibilita a otevřenost nové verze OneWorld Xe.

Kontakt :
BSC Praha, spol. s. r. o.
Jaroslav Jandura
TEL / FAX 02-72104111
e-mail : jaroslav.jandura@bsc.cz
http://www.bsc.cz

tisková zpráva

Článek ze dne 1. února 2001 - čtvrtek