logo itpoint.cz

Business Call Smart od Aliatelu - nový přístup ke komunikaci

Tato nová hlasová služba je určena pro střední, menší a rozvíjející se společnosti. Pro přístup k ní využívána telekomunikační síť jiného operátora (síť, ke které jsou zákazníci připojeni). Směrování jednotlivých hovorů zajišťuje přímo pobočková telefonní ústředna.

Společnost Aliatel, přicházející na trh se službami značky Business Call, jednoznačně sází na kvalitu. Nabídka, kterou firma oslovuje své zákazníky, vychází z předpokladu, že zákazník má právo na služby nejvyšší kvality, na rozumné ceny a na individuální péči.

Co je Business Call ? Business Call je plnohodnotná telefonní služba, založena na klasické telefonní technologii (přepínání okruhů), která poskytuje vysoce kvalitní spojení pro přenos hlasu, faxu a dat. Umožňuje komunikaci s účastníky na území celé České republiky a ve více než 230 zemích světa. Aliatel nabízí službu Business Call ve dvou variantách : Business Call Direct a Business Call Smart. Varianta Direct se zaměřuje zejména na velké a střední společnosti a je nabízena také v kombinaci s připojením k Internetu.

Varianta Business Call Smart

Je určena pro střední, menší a rozvíjející se společnosti. Pro přístup ke službě je využívána telekomunikační síť jiného operátora (síť, ke které jsou zákazníci připojeni). Směrování jednotlivých hovorů zajišťuje přímo pobočková telefonní ústředna. Směrování hovorů bude v nebližší době možno zajistit i pomocí směrovacího zařízení, které jim společnost Aliatel dodá zdarma. Budou telefonovat stejně jednoduše jako dosud, ale za výhodnějších podmínek.

Telefonní síť společnosti Aliatel využívá nejmodernější technologie. Její jádro tvoří systém telefonních ústředen nové generace Siemens SURPASS. Síť pokrývá celé území České republiky a je propojena se sítěmi řady tuzemských i zahraničních operátorů. Přístup do sítě dominantního operátora je zajištěn ve všech tranzitních uzlech.

Všechny hovory jsou zpoplatňovány po sekundách, minimální účtovaná délka hovoru je 1 sekunda. Nedílnou součástí služby je nepřetržitý přístup k informacím o telefonním provozu prostřednictvím služby On-Line Info a detailní vyúčtování hovorů zdarma.

Dalšími výhodami služby Business Call Smart jsou :

Připojení je analogové nebo digitální (euroISDN BRI, PRI), automatické směrování hovorů je zajištěno pobočkovou ústřednou nebo směrovacím zařízením (dial-routerem).


Business Call Smart představuje elegantní řešení telefonní služby s možnostmi jak bez dalších investic optimalizovat náklady na komunikaci.

  1. Business Call Smart je telefonní služba, založená na klasické telefonní technologii (přepínání okruhů). Poskytuje spojení pro přenos hlasu, faxu a dat. Umožní vám komunikovat s účastníky na území celé České republiky a ve více než 230 zemích světa.

  2. Všechny hovory jsou zpoplatňovány po sekundách. Díky tomu zaplatíte pouze tolik, kolik skutečně provoláte. Jako nedílnou součást služby vám nabízíme nepřetržitý přístup k informacím o telefonním provozu a detailní vyúčtování. To vše ve špičkové kvalitě a s významnou cenovou úsporou.

  3. Služba Business Call Smart je řešení, vhodné pro střední, menší a rozvíjející se společnosti. Nabízí odchozí hovory (meziměstské, mezinárodní, do mobilních sítí). Pro přístup ke službě je využívána telefonní síť jiného operátora (síť, ke které jste připojeni). Směrování jednotlivých hovorů zajišťuje přímo vaše pobočková ústředna nebo směrovací zařízení, které vám společnost Aliatel dodá zdarma. Telefonujete stejně jednoduše jako dosud, ale za výhodnějších podmínek.

  4. Telefonní síť společnosti Aliatel využívá nejmodernější technologie. Její jádro tvoří systém telefonních ústředen nové generace Siemens Surpass. Síť pokrývá celé území České republiky a je propojena se sítěmi řady tuzemských a zahraničních operátorů. Přístup do sítě dominantního operátora je zajištěn ve všech tranzitních uzlech.

Základní sada služeb

Doplňkové služby

Sekundová tarifikace

Meziměstské hovory (v rámci sítě Aliatel) 1 s
Meziměstské hovory (ostatní) 1 s
Mezinárodní hovory 1 s

Detailní vyúčtování zdarma

Současně se svým měsíčním vyúčtováním obdržíte zdarma :

On-line info

Další výhody

Základní technické parametry připojení

 www.aliatel.cz

Článek ze dne 19. března 2001 - pondělí